this is an logo

Pani pozna Pana - szukaj miłości w Internecie

Pani szuka pana - czego dokładnie szukasz?

Kliknij w odpowiednią ikonkę, a my przeniesiemy Cię na najlepszy portal w wybranej kategorii.

Lub zejdź poniżej, aby zobaczyć jak szczegółowo oceniliśmy wszystkie portale randkowe w kategorii "Pani szuka Pana"

Zalety erodate:

Wady erodate:

Zalety erodate:

 • Darmowa, szybka rejestracja
 • Ponad 3 mln. polskich użytkowników!
 • Strona działa na urządzeniach mobilnych
 • Większość realnych profili
 • Bardzo duża anonimowość!

Wady erodate:

 • Zdarzają się fałszywe profile

Przykładowe profile w erodate:

Zalety Bzykrandki:

Wady Bzykrandki:

Zalety Bzykrandki:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża liczba użytkowników
 • Bardzo duża liczba polaków
 • Zaawansowane funkcje i możliwości
 • Duża anonimowość i bezpieczeństwo

Wady Bzykrandki:

 • Zdarzają się profile fałszywe
 • Dużo automatycznych wiadomości

Przykładowe profile w Bzykrandki:

Zalety LetsDate:

Wady LetsDate:

Zalety LetsDate:

 • Najlepszy do randkowania
 • Duża liczba użytkowników serwisu
 • Bardzo bezpieczny i anonimowy
 • Członkowie w Twojej okolicy
 • Zaawansowana wyszukiwarka

Wady LetsDate:

 • Zdarzają się fałszywe profile
 • Zdarzają się automatyczne wiadomości

Przykładowe profile w LetsDate:

Zalety Poflirtujemy:

Wady Poflirtujemy:

Zalety Poflirtujemy:

 • Najlepszy dla chatowania i flirtu
 • Dość spora liczba użytkowników
 • Przyjemny wygląd serwisu
 • Duża anonimowść w serwisie i bezpieczeństwo
 • Ludzie z całego świata

Wady Poflirtujemy:

 • Dużo wiadomości automatycznych
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Poflirtujemy:

Zalety Flirt:

Wady Flirt:

Zalety Flirt:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża baza użytkowników. Sporo polaków
 • Przyjemny interfejs graficzny
 • Ciągle rozwijany portal. Dużo funkcji
 • Bezpieczny, anonimowy

Wady Flirt:

 • Bywają problemy ze stroną Internetową
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Flirt:

Spis treści:

 • 1 Pani szuka Pana - portal do nawiązywania nowych znajomości
 • 2 Dlaczego w dzisiejszych czasach coraz częściej pani szuka pana online?
 • 3 Czy na portalach randkowych można odnaleźć ogłoszenia kobiet?
 • 4 Kariera a związek – czy kobiety mają teraz czas na miłość?

Pani szuka Pana - portal do nawiązywania nowych znajomości

Pani szuka pana i dziewczyna szuka chłopaka to ogłoszenia, które często można spotkać w wirtualnej przestrzeni. Nic w tym dziwnego – kobiety często biorą sprawy w swoje ręce, dzięki czemu mogą wybierać spośród wielu ofert. Ogłoszenia pani pozna pana Polska są wręcz oblegane przez panów, co jednak nie oznacza, że łatwo jest wśród tych odpowiedzi znaleźć kogoś do realnej znajomości. Czasem bywa wręcz przeciwnie – im więcej odpowiedzi, tym trudniej zdecydować, kto rokuje na bliższe poznanie.

Na portalach randkowych i ogłoszeniowych anonsów typu pani pozna pana lub kobieta szuka mężczyzny jest całe mnóstwo. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny portal randkowy czy ogłoszeniowy, warto najpierw rozejrzeć się w ofercie co najmniej kilku różnych miejsc w Sieci. Nie wszystkie portale, które oferują ogłoszenia kobiet, faktycznie pozwalają na znalezienie kogoś do realnej znajomości. Spore znaczenie ma popularność serwisu, a także liczba jego użytkowników. Jest oczywiste, że im więcej jest osób korzystających z portalu, tym więcej zobaczy ogłoszenie typu kobieta szuka pana lub jakikolwiek inny anons. Warto wybierać takie miejsca w Sieci, w których jest spory ruch, użytkowników nieustannie przybywa i są to użytkownicy aktywni. Nie brakuje bowiem także i takich miejsc, które – choć od dawna istnieją – w rzeczywistości są martwe. Wiele osób zakłada profile na portalach, a później przestaje na nie zaglądać – najczęściej dlatego, że nie ma na nich zbyt dużego ruchu i trudno jest znaleźć kogokolwiek nie tylko do realnej znajomości, ale nawet do rozmowy.

Dlaczego w dzisiejszych czasach coraz częściej pani szuka pana online?

Ogłoszenia pani pozna faceta są w sieci coraz bardziej popularne. I nie ma co się dziwić – we współczesnym świecie trudno jest czasem poznać kogoś w rzeczywistości. Przyczyn tego stanu rzeczy jest sporo. Wiele pań, szczególnie młodych i aktywnych zawodowo, skupia się na własnym rozwoju, budowaniu kariery i wspinaniu się po szczeblach życia zawodowego. W codziennej gonitwie nie mają zbyt wiele wolnego czasu na realizowanie swoich zainteresowań i pasji, a co za tym idzie, na tak zwane „wyjście do ludzi”.

Wiele pań umieszcza w Sieci ogłoszenia typu poznam pana z tego względu, że mają trudności w nawiązywaniu intymnych relacji na żywo. O wiele łatwiej jest napisać ogłoszenie i czekać na odpowiedzi od zainteresowanych panów. Oprócz nieśmiałości jest to również kwestia podejścia i naleciałości kulturowych – w naszej kulturze przyjęło się, że to panowie mają inicjatywę i to po ich stronie powinno być wykonanie pierwszego kroku do dalszej znajomości. Ogłoszenia pani pozna w Sieci są więc pod tym względem wygodne, mniej wymagające oraz nie zmuszają do przełamywania własnej nieśmiałości.

Anonse typu szukam pana do związku, które panie umieszczają w Sieci, dają również o wiele większy wybór. W żadnej sytuacji w rzeczywistym życiu kobieta nie ma możliwości spotkania jednocześnie tylu zainteresowanych znajomością mężczyzn, niż w wirtualnej przestrzeni na portalach randkowych. Wystarczy wrzucić ogłoszenie pani pozna pana cała Polska, a bardzo szybko pojawiają się odpowiedzi od zainteresowanych panów. Nic więc dziwnego, że randki pani pozna pana są popularnym sposobem, który wybierają samotne dziewczyny szukające chłopaka. Na bardzo popularnych portalach i serwisach można otrzymać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt odpowiedzi każdego dnia. Jest więc z czego wybierać, a panie, które zamieszczają ogłoszenia, mogą zdecydować się na kogoś, kto faktycznie spełnia wszystkie ich oczekiwania.

Niektóre wiadomości można już na wstępie wyrzucać do kosza, gdyż od pierwszych zdań można wyczuć, że nie szuka się tego samego lub dana osoba z różnych względów nam nie odpowiada. Jednak sporo jest także sympatycznych, ciekawych wiadomości i odpowiedzi. Zanim zdecydujemy się na realne poznanie któregokolwiek z autorów takich wiadomości, trzeba przeprowadzić kilkanaście czy kilkadziesiąt wirtualnych rozmów. Nie warto jednak się zniechęcać, ponieważ popularność randek pani pozna pana wciąż wzrasta i warto wierzyć, że w Internecie znajdzie się w końcu mężczyzna idealny, który zasługuje na naszą uwagę. Dzięki wstawieniu ogłoszenia ona szuka jego, łatwiej niż w realnym świecie znaleźć kogoś w swoim przedziale wiekowym, kto szuka w życiu podobnych wartości.

Jeśli wrzucasz ogłoszenie szukam pana, warto zadbać o to, by w miarę szybko przechodzić do kolejnych etapów znajomości. Jeśli z pojedynczej wiadomości wywiązuje się rozmowa, dobrze jest wymienić się zdjęciami lub spotkać na wideo rozmowie na którymś z ogólnodostępnych komunikatorów. Na tej podstawie o wiele łatwiej jest ocenić, czy chcemy z daną osobą spotkać się na żywo niż jedynie na podstawie pisanej rozmowy. Wiele osób potrafi naprawdę doskonale ubierać w słowa swoje myśli, a przy bliższym poznaniu sporo tracą. Pisanie w wirtualnej przestrzeni w nieskończoność nie jest dobrym pomysłem. Jeśli więc poznałaś zadbanego, z poczuciem humoru faceta bez nałogów i o miłej aparycji, warto zastanowić się nad przeniesieniem znajomości do realnego świata. Być może na takim bezpłatnym portalu znajdziesz drugą połówkę lub osobę pozytywnie zakręconą i kochającą życie, którą kobieta pozna jako osobę do towarzystwa. Przecież nikt nie mówi, że od razu trzeba znaleźć miłość swojego życia lub wejść w związek formalny. Wiele pań chce skorzystać z życia, a dziewczyna poszukuje kandydata na ciekawie spędzony czas, stąd ogłoszenia typu poznam normalnego faceta.

Czy na portalach randkowych można odnaleźć ogłoszenia kobiet?

Ogłoszenia typu szukam pana lub kobieta szuka faceta można znaleźć na większości portali randkowych oraz w serwisach ogłoszeniowych. Sporo jest ogłoszeń zarówno osób szukających stałego związku, jak i pań, które są nastawione raczej na mniej zobowiązujące relacje. Na ogłoszenia samotne panie szukają panów odpowiada całkiem sporo osób. Nie trzeba się więc obawiać, że anons pozostanie niezauważony i nie będzie cieszył się popularnością. Jest wręcz przeciwnie – na niektóre ogłoszenia samotnych dziewczyn szukających chłopaka odpowiada tylu panów, że trudno jest nawet przeczytać wszystkie odpowiedzi, a co dopiero mówić o odpisaniu na nie i nawiązaniu bliższego kontaktu. Sytuacja na serwisach randkowych jest dla pań wyjątkowo korzystna – zdecydowanie łatwiej jest im znaleźć osobę do takiej relacji, jaka je interesuje, czyli na przykład poznam pana do towarzystwa. Warto szukać – jeśli na jednym portalu nie wychodzi, nic nie stoi na przeszkodzie, by zarejestrować się na innym.

Poznam pana bez zobowiązań to również jedno z chętniej wyszukiwanych zapytań. Nic w tym dziwnego, ponieważ wiele pań preferuje luźniejsze związki, dlatego też pani szuka kochanka to dosyć popularne hasła. Również takie typy jak pani pozna młodego pana albo pani pozna pana bez zobowiązań z pewnością są szukane. Obecnie randkowanie w Sieci jest bardzo chętnie wybierane przez panie, głównie dzięki temu, że jest to bardzo wygodne i pozwala na szybkie poznanie panów i umówienie się na spotkanie. Oczywiście są również ogłoszenia matrymonialne, jednak luźne randkowanie poprzez darmowe portale to obecnie norma, szczególnie wśród młodszych pań.

Kariera a związek – czy kobiety mają teraz czas na miłość?

Wiele młodych kobiet stawia w dzisiejszych czasach przede wszystkim na rozwój zawodowy, budowanie kariery i mocnej pozycji finansowej. Wiąże się to oczywiście z nakładem pracy i czasu, przez co mocno cierpi życie prywatne. Kobiety, które robią karierę nie zawsze są w stanie połączyć ją z życiem rodzinnym, uczuciowym czy poszukiwaniem miłości. W wielu branżach i zawodach jest bowiem wyjątkowo trudno połączyć te dwa zupełnie inne światy. Nie oznacza to jednak, że jest to całkowicie niemożliwe. Wiele pań z powodzeniem łączy karierę, budowanie związku, a później tworzenie rodziny i wychowywanie dzieci.

Nie brakuje jednak także i takich pań, które uważają, że na zakładanie rodziny mają jeszcze czas, a na aktualnym etapie życia chcą raczej skupić się na rozwoju zawodowym. I jedna, i druga opcja są jak najbardziej słuszne, pod warunkiem, że są świadomym i przemyślanym wyborem. Co więcej, zarówno panie poszukujące miłości na dobre i na złe, jak i te, które na związek nie mają ochoty, ale na niezobowiązującą znajomość jak najbardziej tak, mogą bez problemu szukać nowych znajomości w Sieci. Portale randkowe gwarantują możliwość nawiązania znajomości z normalnym singlem, nie tylko by umówić się na randkę, ale też zwyczajnie wypić kawę z fajnym facetem. Portale i serwisy z ogłoszeniami pań cieszą się coraz większym zainteresowaniem, jest na nich sporo użytkowników, można więc bez problemów znaleźć taką relację, która aktualnie nas interesuje. Warto więc sprawdzić portale w konwencji pani dla pana, również w przypadku jeśli interesuje nas relacja typu poznam pana z zagranicy.

Funkcjonalność portali randkowych sprawia, że oferty pań docierają do prawdziwych mężczyzn z całej Polski. Wystarczy dołączyć do polecanych przez nas portali, dodać ogłoszenie pani szuka pana cała Polska i cieszyć się zainteresowaniem samotnych panów, którzy szukają kogoś takiego jak Ty. Wśród anonsów można także znaleźć ogłoszenia studentek, które poznają pana z zagranicy czy starszych kobiet, które chętnie poznają pana do towarzystwa. Zobacz oferty dostępne na portalach i przekonaj się sam, że samotne dziewczyny szukające chłopka chętnie poznają kawalera takiego jak Ty. Zobacz też pan pozna panią oraz inne najpopularniejsze portale randkowe.