this is an logo

Pani Szuka Pana !

Pani szuka pana - czego dokładnie szukasz?

Kliknij w odpowiednią ikonkę, a my przeniesiemy Cię na najlepszy portal w wybranej kategorii.

Lub zejdź poniżej, aby zobaczyć jak szczegółowo oceniliśmy wszystkie portale randkowe w kategorii "Pani szuka Pana"

Zalety erodate:

Wady erodate:

Zalety erodate:

 • Darmowa, szybka rejestracja
 • Ponad 3 mln. polskich użytkowników!
 • Strona działa na urządzeniach mobilnych
 • Większość realnych profili
 • Bardzo duża anonimowość!

Wady erodate:

 • Zdarzają się fałszywe profile

Przykładowe profile w erodate:

Zalety Bzykrandki:

Wady Bzykrandki:

Zalety Bzykrandki:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża liczba użytkowników
 • Bardzo duża liczba polaków
 • Zaawansowane funkcje i możliwości
 • Duża anonimowość i bezpieczeństwo

Wady Bzykrandki:

 • Zdarzają się profile fałszywe
 • Dużo automatycznych wiadomości

Przykładowe profile w Bzykrandki:

Zalety LetsDate:

Wady LetsDate:

Zalety LetsDate:

 • Najlepszy do randkowania
 • Duża liczba użytkowników serwisu
 • Bardzo bezpieczny i anonimowy
 • Członkowie w Twojej okolicy
 • Zaawansowana wyszukiwarka

Wady LetsDate:

 • Zdarzają się fałszywe profile
 • Zdarzają się automatyczne wiadomości

Przykładowe profile w LetsDate:

Zalety Poflirtujemy:

Wady Poflirtujemy:

Zalety Poflirtujemy:

 • Najlepszy dla chatowania i flirtu
 • Dość spora liczba użytkowników
 • Przyjemny wygląd serwisu
 • Duża anonimowść w serwisie i bezpieczeństwo
 • Ludzie z całego świata

Wady Poflirtujemy:

 • Dużo wiadomości automatycznych
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Poflirtujemy:

Zalety Flirt:

Wady Flirt:

Zalety Flirt:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża baza użytkowników. Sporo polaków
 • Przyjemny interfejs graficzny
 • Ciągle rozwijany portal. Dużo funkcji
 • Bezpieczny, anonimowy

Wady Flirt:

 • Bywają problemy ze stroną Internetową
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Flirt:

Spis treści:

 • 1 Pani szuka Pana
 • 2 Dlaczego w dzisiejszych czasach coraz częściej pani szuka pana online?
 • 3 Czy na portalach randkowych można odnaleźć ogłoszenia kobiet?
 • 4 Pani zasponsoruje pana – gdzie szukać takich ogłoszeń?
 • 5 Kariera a związek – czy kobiety mają teraz czas na miłość?

Pani szuka Pana

Pani szuka pana to ogłoszenia, które często można spotkać w wirtualnej przestrzeni. Nic w tym dziwnego – kobiety często biorą sprawy w swoje ręce, dzięki czemu mogą wybierać spośród wielu ofert. Ogłoszenia kobiet w sieci są wręcz oblegane przez panów, co jednak nie oznacza, że łatwo jest wśród tych odpowiedzi znaleźć kogoś do realnej znajomości. Czasem bywa wręcz przeciwnie – im więcej odpowiedzi, tym trudniej zdecydować, kto rokuje na bliższe poznanie.

Na portalach randkowych i ogłoszeniowych anonsów typu pani pozna pana jest całe mnóstwo. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny portal randkowy czy ogłoszeniowy, warto najpierw rozejrzeć się w ofercie co najmniej kilku różnych miejsc w sieci. Nie wszystkie portale, które oferują ogłoszenia kobiet, faktycznie pozwalają na znalezienie kogoś do realnej znajomości. Spore znaczenie ma popularność serwisu, a także liczba jego użytkowników. Jest oczywiste, że im więcej jest osób korzystających z portalu, tym więcej zobaczy ogłoszenie pani pozna pana lub jakikolwiek inny anons. Warto wybierać takie miejsca w sieci, w których fatycznie jest spory ruch, użytkowników nieustannie przybywa i są to użytkownicy aktywni. nie brakuje bowiem także i takich miejsc, które – choć od dawna istnieją – w rzeczywistości są martwe. Wiele osób zakłada profile na portalach, a później przestaje na nie zaglądać – najczęściej dlatego, że nie ma na nich zbyt dużego ruchu i trudno jest znaleźć kogokolwiek nie tylko do realnej znajomości, ale nawet do realnej rozmowy.

Dlaczego w dzisiejszych czasach coraz częściej pani szuka pana online?

Ogłoszenia pani pozna pana są w sieci coraz bardziej popularne. I nie ma co się dziwić – we współczesnym świecie trudno jest czasem poznać kogoś w rzeczywistości. Przyczyn tego stanu rzeczy jest sporo. Wiele pań, szczególnie młodych i aktywnych zawodowo, skupia się na własnym rozwoju, budowaniu kariery i wspinaniu się po szczeblach życia zawodowego. W codziennej gonitwie nie mają zbyt wiele wolnego czasu na realizowanie swoich zainteresowań i pasji, a co za tym idzie, na tak zwane „wyjście do ludzi”. A kursując na linii praca – dom z małymi przystankami w osiedlowym sklepie czy markecie raczej trudno się spodziewać poznania kogoś zarówno do stałego związku, jak i do krótszej znajomości.

Wiele pań umieszcza w sieci ogłoszenia typu poznam pana z tego względu, że mają trudności w nawiązywaniu relacji na żywo. O wiele łatwiej jest napisać ogłoszenie i czekać na odpowiedzi od zainteresowanych panów, zamiast w realnym życiu podchodzić do tych mężczyzn, którymi panie są zainteresowane. Oprócz nieśmiałości jest to również kwestia podejścia i naleciałości kulturowych – w naszej kulturze przyjęło się, że to panowie mają inicjatywę i to po ich stronie powinno być wykonanie pierwszego kroku do dalszej znajomości. Ogłoszenia pani pozna w sieci są więc pod tym względem bardziej wygodne, mniej wymagające, nie zmuszają do przełamywania własnej nieśmiałości.

Anonse typu poznam pana, jakie panie umieszczają w sieci, dają również o wiele większy wybór. W żadnej sytuacji w rzeczywistym życiu kobieta nie ma możliwości spotkania jednocześnie tylu zainteresowanych znajomością mężczyzn, niż w wirtualnej przestrzeni na portalach randkowych czy ogłoszeniowych. Wystarczy wrzucić ogłoszenie pani pozna, a bardzo szybko pojawiają się odpowiedzi od zainteresowanych panów. Na bardzo popularnych portalach i serwisach można otrzymać kilkanaście czy kilkadziesiąt odpowiedzi każdego dnia. Jest więc z czego wybierać, a panie, które zamieszczają ogłoszenia, mogą zdecydować się na kogoś, kto faktycznie spełnia wszystkie ich oczekiwania. Oczywiście, trzeba liczyć się z tym, że trochę czasu zajmie odsiewanie ziarna od plew. Niektóre wiadomości można już na wstępie wyrzucać do kosza, gdyż od pierwszych zdań można wyczuć, że nie szuka się tego samego lub dana osoba z różnych względów nam nie odpowiada. Jednak sporo jest także sympatycznych, ciekawych wiadomości i odpowiedzi, na które po prostu chce się zareagować. Zanim zdecydujemy się na realne poznanie któregokolwiek z autorów takich wiadomości, trzeba przeprowadzić kilkanaście czy kilkadziesiąt wirtualnych rozmów.

Jeśli wrzucasz ogłoszenie szukam pana, warto zadbać o to, by w miarę szybko przechodzić do kolejnych etapów znajomości. Jeśli z pojedynczej wiadomości wywiązuje się rozmowa, dobrze jest wymienić się zdjęciami lub spotkać na wideo rozmowie na którymś z ogólnodostępnych komunikatorów. Na tej podstawie o wiele łatwiej jest ocenić, czy chcemy z daną osobą spotkać się na żywo niż jedynie na podstawie pisanej rozmowy. Wiele osób potrafi naprawdę doskonale ubierać w słowa swoje myśli, a przy bliższym poznaniu sporo tracą. Pisanie w wirtualnej przestrzeni w nieskończoność nie jest dobrym pomysłem. Im dłuższe pisanie w sieci, tym większe ryzyko, że jedynie na pisaniu w sieci się skończy. A taka opcja jest dobra jedynie wtedy, gdy obie strony chcą sobie jedynie popisać.

Czy na portalach randkowych można odnaleźć ogłoszenia kobiet?

Ogłoszenia typu szukam pana można znaleźć na większości portali randkowych oraz w serwisach ogłoszeniowych. Sporo jest ogłoszeń zarówno osób szukających stałego związku, jak i pań, które są nastawione raczej na mniej zobowiązujące relacje. Oczywiście, ogłoszeń panów jest zdecydowanie więcej – na większości portali randkowych płeć męska zdecydowanie przeważa. Jest to jednak także dobra wiadomość dla kobiet – na ogłoszenia pań odpowiada bowiem całkiem sporo osób. Nie trzeba się więc obawiać, że anons pozostanie niezauważony i nie będzie cieszył się popularnością. Jest wręcz przeciwnie – na niektóre ogłoszenia odpowiada tylu panów, że trudno jest nawet przeczytać wszystkie odpowiedzi, a co dopiero mówić o odpisaniu na nie i nawiązaniu bliższego kontaktu. Sytuacja na serwisach randkowych jest dla pań wyjątkowo korzystna – zdecydowanie łatwiej jest im, a nie panom, znaleźć osobę do takiej relacji, jaka je interesuje. Panowie mają nieco trudniej – jako że jest ich więcej, mogą mieć problemy ze znalezieniem osoby do znajomości. Warto jednak szukać – jeśli na jednym portalu nie wychodzi, nic nie stoi na przeszkodzie, by zarejestrować się na innym.

Pani zasponsoruje pana – gdzie szukać takich ogłoszeń?

Wśród ogłoszeń, jakie kobiety umieszczają w sieci, sporo jest anonsów typu pani zasponsoruje pana. Pod tym względem ogłoszenia pań są z mniejszości, jednak zdecydowanie z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Także w poszukiwaniach na portalach randkowych panuje równouprawnienie i panie mogą decydować się na sponsorowane znajomości z mężczyznami, którzy interesują je raczej ze względu na fizyczność niż na jakiekolwiek inne cechy. Pani zasponsoruje pana to dobra opcja dla kobiet, które nie mają czasu ani na poważne znajomości, ani na poszukiwania kogoś do krótszej, opartej na seksie relacji. Umieszczając ogłoszenie zasponsoruje pana w sieci, można szybko znaleźć kandydata, który w stu procentach będzie spełniał oczekiwania.

Gdzie w sieci umieszczać ogłoszenia typu pani pozna pana czy pani zasponsoruje pana? Warto przede wszystkim rozejrzeć się w ofercie popularnych i często odwiedzanych portali. Im szybciej znajdziemy odpowiedni portal, tym szybciej będzie można cieszyć się nową, satysfakcjonującą znajomością. A nawet kilkoma. Jeśli szukasz miejsca, gdzie szybko sprawdzisz sporą ilość portali, przejrzyj nasz ranking stron, na których można znaleźć ogłoszenia pań i umieszczać własne. Ranking został stworzony w oparciu o najświeższe, aktualne informacje pochodzące z najpopularniejszych stron i portali. Można w nim znaleźć nie tylko wiedzę na temat zasad funkcjonowania portalu, płatności, liczby użytkowników, ale również porównać sobie opinie na temat różnych miejsc w sieci. To dobre rozwiązanie, dzięki któremu można szybko zająć się faktycznym poszukiwaniem znajomości.

Dobry ranking portali z ogłoszeniami pań to sprawdzona opcja, jeśli chcemy uniknąć marnowania czasu. Niestety, jeśli chce się szukać w pojedynkę i na własną rękę, często trzeba zarejestrować się na kilku różnych portalach, sprawdzić, jak funkcjonują i jaką cieszą się popularnością. Sama rejestracja jest już bardzo czasochłonna, nie warto więc ryzykować, jeśli nie wiemy, czy portal faktycznie pod każdym względem spełni nasze oczekiwania. Pamiętajmy również, aby nie oceniać stron pod kątem tego, czy są płatne, czy też nie. Wiele osób boi się płatnych stron randkowych, tymczasem to właśnie one pod wieloma względami są bardziej wygodne, funkcjonalne, a jednocześnie posiadają sprawdzonych użytkowników. Jeśli już bowiem ktoś płaci za członkostwo, to najpewniej faktycznie sam szuka znajomości, a nie jest na takim portalu jedynie dla zabawy.

Kariera a związek – czy kobiety mają teraz czas na miłość?

Wiele młodych kobiet stawia w dzisiejszych czasach przede wszystkim na rozwój zawodowy, budowanie kariery i mocnej pozycji finansowej. Wiąże się to oczywiście z wieloma nakładami pracy i czasu, przez co mocno cierpi życie prywatne. Kobiety, które robią karierę nie zawsze są w stanie połączyć ją z życiem rodzinnym, uczuciowym czy poszukiwaniem miłości. W wielu branżach i zawodach jest bowiem wyjątkowo trudno połączyć te dwa zupełnie inne światy. Nie oznacza to jednak, że jest to całkowicie niemożliwe. Wiele pań z powodzeniem łączy karierę, budowanie związku, a później tworzenie rodziny czy wychowywanie dzieci. Karierę można połączyć również ze związkiem homoseksualnym. W tym przypadku warto sprawdzić randki les.

Nie brakuje jednak także i takich pań, które uważają, że na zakładanie rodziny mają jeszcze czas, a na aktualnym etapie życia chcą raczej skupić się na rozwoju zawodowym. I jedna, i druga opcja są jak najbardziej słuszne, pod warunkiem, że są świadomym i przemyślanym wyborem. Co więcej, zarówno panie poszukujące miłości, jak i te, które na związek nie mają ochoty, ale na niezobowiązującą znajomość jak najbardziej tak, mogą bez problemu szukać nowych znajomości w sieci. Portale i serwisy z ogłoszeniami pań cieszą się coraz większym zainteresowaniem, jest na nich sporo użytkowników, można więc bez problemów znaleźć taką relację, która aktualnie nas interesuje. Takie serwisy to spore możliwości, szczególnie portale randkowe dla gejów, seksrandki, darmowy portal dla singli oraz randki online.