this is an logo

Najlepsze portale randkowe w Polsce

Najlepsze polskie portale randkowe - czego dokładnie szukasz?

Kliknij w odpowiednią ikonkę, a my przeniesiemy Cię na najlepszy portal w wybranej kategorii.

Lub zejdź poniżej, aby zobaczyć jak szczegółowo oceniliśmy wszystkie portale randkowe polskie

Zalety erodate:

Wady erodate:

Zalety erodate:

 • Darmowa, szybka rejestracja
 • Ponad 3 mln. polskich użytkowników!
 • Strona działa na urządzeniach mobilnych
 • Większość realnych profili
 • Bardzo duża anonimowość!

Wady erodate:

 • Zdarzają się fałszywe profile

Przykładowe profile w erodate:

Zalety Bzykrandki:

Wady Bzykrandki:

Zalety Bzykrandki:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża liczba użytkowników
 • Bardzo duża liczba polaków
 • Zaawansowane funkcje i możliwości
 • Duża anonimowość i bezpieczeństwo

Wady Bzykrandki:

 • Zdarzają się profile fałszywe
 • Dużo automatycznych wiadomości

Przykładowe profile w Bzykrandki:

Zalety LetsDate:

Wady LetsDate:

Zalety LetsDate:

 • Najlepszy do randkowania
 • Duża liczba użytkowników serwisu
 • Bardzo bezpieczny i anonimowy
 • Członkowie w Twojej okolicy
 • Zaawansowana wyszukiwarka

Wady LetsDate:

 • Zdarzają się fałszywe profile
 • Zdarzają się automatyczne wiadomości

Przykładowe profile w LetsDate:

Zalety Poflirtujemy:

Wady Poflirtujemy:

Zalety Poflirtujemy:

 • Najlepszy dla chatowania i flirtu
 • Dość spora liczba użytkowników
 • Przyjemny wygląd serwisu
 • Duża anonimowść w serwisie i bezpieczeństwo
 • Ludzie z całego świata

Wady Poflirtujemy:

 • Dużo wiadomości automatycznych
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Poflirtujemy:

Zalety Flirt:

Wady Flirt:

Zalety Flirt:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża baza użytkowników. Sporo polaków
 • Przyjemny interfejs graficzny
 • Ciągle rozwijany portal. Dużo funkcji
 • Bezpieczny, anonimowy

Wady Flirt:

 • Bywają problemy ze stroną Internetową
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Flirt:

Spis treści:

 • 1Najlepsze portale randkowe w Polsce
 • 2Strony randkowe Polska - co warto wiedzieć?
 • 3Polski portal internetowy bez konieczności rejestracji - czy są takie?
 • 4Portal towarzyski Polska - atuty polskich portali
 • 5Polska strona randkowa pomoże Ci znaleźć singli w Twojej okolicy

Najlepsze portale randkowe w Polsce

Popularne portale randkowe w Polsce stwarzają szansę na poznanie drugiej połówki. W dzisiejszych czasach coraz więcej rzeczy można zrobić nie opuszczając domu. Przez Internet można zrobić zakupy, pracować, odbyć spotkanie lub nawet odnaleźć miłość. Internet stwarza masę możliwości, które wcześniej nie były dostępne. Serwisy randkowe w Polsce, pozwolą Ci przeglądać profile innych użytkowników, poznać nowe osoby, przeżyć emocjonujące chwile i umawiać się na randki. Spotykaj towarzyskich, otwartych ludzi, szukaj dziewczyny albo chłopaka przez internetowy serwis randkowy.

Strony randkowe w Polsce to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla zajętych osób, które chcą poznać kogoś nowego. Nie masz zbyt dużo czasu na spotkania towarzyskie lub po prostu w Twoim otoczeniu nie masz możliwości poznania interesujących osób? Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Wybierz najlepszy portal lub aplikację, dzięki której możesz szukać poważnego związku, zabawy lub znajomych. Jeśli szukasz portali lub aplikacji, które są sprawdzone i mają ogromną bazę użytkowników, a wybrana przez nas strona randkowa ułatwi znalezienie kogoś dla siebie. Ranking i krótki opis portali pomoże Ci zdecydować od czego zacząć, który serwis będzie najlepszy dla Ciebie. Niektóre portale podchodzą do sprawy bardzo poważnie, inne humorystycznie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Około 30% par przyznaje. że poznało się przez Internet. W dobie cyfryzacji nie jest to nic dziwnego. Dzięki serwisom i aplikacjom randkowym mamy możliwość porozmawiać z ludźmi, których moglibyśmy nigdy nie spotkać w swoim codziennym życiu.

Strony randkowe Polska - co warto wiedzieć?

Nasz ranking portali randkowych pomoże Ci znaleźć miłość. Na naszej stronie znajdują się serwisy, za pomocą których być może znajdziesz swoją drugą połówkę, a nie trafisz na fikcyjne profile. Portal randkowy w Polsce to popularne i powszechne rozwiązanie. Z powodu rosnącej popularności tej branży ciągle powstają nowe polskie serwisy randkowe. Serwisy randkowe w Polsce różnią się od siebie. Jeden serwis randkowy w Polsce będzie wymagał rejestracji, inny portal randkowy polski będzie oferował dodatkowe funkcje, jeśli zakupi się pakiet premium. Wiele osób, które dynamicznie szukają partnera lub partnerki przegląda polskie portale randkowe, jednak można mieć problem z wyborem, bo jest ich tak wiele. Aby ułatwić wybór przygotowaliśmy ranking, w którym widnieją najlepsze serwisy randkowe Polska.

Strony randkowe w Polsce są zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedne portale randkowe Polska stawiają na spokojne poznawanie się i rozmowę z wieloma osobami, inne łączą użytkowników w pary na podstawie ich profili. Na jednych i drugich można znaleźć zarówno osób szukających partnera lub partnerki na stałe oraz osób, które chcą spędzić miło czas.

Polski portal internetowy bez konieczności rejestracji - czy są takie?

Polski serwis randkowy bez konieczności założenia konta jak najbardziej można znaleźć, jednak trzeba być świadomym tego, że najlepsze polskie strony randkowe działają głównie na zasadzie łączenia ludzi w pary, na podstawie informacji zawartych na ich profilach. Specjalnie opracowany algorytm dobiera ludzi w pary, więc w przypadku portali randkowych dopasowanych ludzi można znaleźć bardzo szybko. Jednak, aby łączenie w pary na takiej zasadzie było możliwe, konieczne jest stworzenie profilu i przedstawienie swoich zainteresowań, oczekiwań oraz innych informacji na swój temat. Aby usprawnić dobór w pary podczas rejestracji należy wypełnić informacje o swoich zainteresowaniach, zamieścić autentyczny opis swojej osoby i wgrać kilka zdjęć. Te działania znacząco zwiększą szanse na znalezienie osób, które Cię zainteresują. Niektóre portale towarzyskie w Polsce proszą o odpowiedzenie na kilka pytań w formie testu osobowości, co również ułatwi systemowi dobranie kompatybilnej pary. Oczywiście zgodnie z zasadami RODO wszystkie dane osobowe są szyfrowane i chronione. Jeśli zależy Ci na anonimowości możesz zarejestrować się używając pseudonimu albo fikcyjnego nicku.

Jeśli znudziły Ci się samotne wieczory, zachęcamy do skorzystania z propozycji na naszej stronie. Jesteśmy pewni, że jeśli interesuje Cię najlepsza strona randkowa w Polsce, być może znajdziesz tutaj polski portal randkowy, który umili Twój czas. Dodatkowym atutem jak oferuje portal randkowy Polska jest fakt, że przed zdecydowanie się na spotkanie z kimś, można z tą osobą najpierw porozmawiać przez telefon lub komunikator. Dzięki temu można z góry wyeliminować osoby, z którymi nie czuje się tzw. chemii, oszczędzając sporo czasu. Strona randkowa Polska może być rozwiązaniem dla osób szukających stałego związku, ale nie wiedzących jak zrobić pierwszy krok. Serwis randkowy Polska lub inny dobry portal randkowy pozwoli Ci łatwiej znaleźć to czego szukasz. Jest tu wiele osób poszukujących trwałego związku, swojej drugiej połówki lub osoby, z którą mogą spędzić mile popołudnie.

Portal towarzyski Polska - atuty polskich portali

W dzisiejszych czasach możliwości spotkania się jest wiele, ale z pewnością popularność zyskuje taka opcja jak portal randkowy Polski. Dzięki niemu można poznać nowe osoby przez Internet. Ogromną przewagą poznawania ludzi przez portale randkowe nad randkowaniem z ludźmi z pracy i najbliższego otoczenia jest fakt, że mamy okazję na spotkanie z osobami w wirtualnej przestrzeni, a jeśli coś nie wyjdzie, nie trzeba będzie potem znosić niezręcznych spotkań. Nic więc dziwnego, że najlepsze aplikacje randkowe i portale randkowe stają się najbardziej popularnym rozwiązaniem na randkowanie.

Wirtualną randkę można odbyć, używając kamerki w zaciszu domowym. W dzisiejszych czasach, gdzie każdy jest zabiegany, randki online stale zyskują na popularności. Ułatwiają ludziom szybkie i bezstresowe nawiązywanie nowych znajomości. Szukanie potencjalnego partnera lub partnerki nigdy nie było tak łatwo dostępne. Korzyści randkowania w Sieci to m.in.: ogromny wybór osób, wystarczy utworzyć swój profil i się z kimś umówić. Taka randka zdecydowanie oszczędza czas i pieniądze. Wybierając najlepsze strony randkowe Polska można też korzystać z dodatkowych opcji, jeśli zdecyduje się na skorzystanie z konta premium, co dla niektórych jest również atrakcyjne. Jeśli nadal masz wątpliwości, być może warto się zarejestrować i spróbować, a być może znajdziesz kogoś, kto Cię zainteresuje.

Polska strona randkowa pomoże Ci znaleźć singli w Twojej okolicy

Największy portal randkowy ułatwia poznanie swojej drugiej połowy, ponieważ posiada dużą ilość użytkowników. Możemy nawiązywać kontakt z innymi użytkownikami m. in. na podstawie wieku, odległości geograficznej, wyglądu, podobnych zainteresowań, pragnień. Można również wyszukiwać użytkowników na podstawie wybranego kryterium. Albo korzystać z portali, które pozwalają nam z kimś porozmawiać, dopiero jeśli znajdziemy się w dopasowanych przez algorytmy parach. Istnieją również serwisy lub aplikacje mobilne, które działają na takiej zasadzie, że widzi się profil osoby i przesuwa palcem w lewo lub w prawo, decydując czy chce się poznać tą osobę, czy nie. Jeśli oboje się sobie spodobacie, możecie zacząć rozmowę. Opcji jest wiele, a w naszym zestawieniu przedstawiliśmy spis najpopularniejszych aplikacji randkowych.

Mobilna aplikacja pozwala na poszukiwanie miłości gdziekolwiek jesteś. Aplikacje na smartfony są w większości prostsze w obsłudze niż bezpłatne portale randkowe, a założenie na nich konta trwa zazwyczaj kilka minut. Dzięki aplikacji możesz umówić się na randkę z kimś z miejsca, w którym akurat jesteś dzięki geolokalizacji. W przypadku niektórych aplikacji dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji wymaga dokonania płatności jednorazowej lub wykupienia abonamentu premium. Sprawdź na dobry portal randkowy opinie i znajdź osobę dla siebie.