this is an logo

Portale Sex randkowe!

Najlepsze portale sex randkowe - czego dokładnie szukasz?

Kliknij w odpowiednią ikonkę, a my przeniesiemy Cię na najlepszy portal w wybranej kategorii.

Lub zejdź poniżej, aby zobaczyć jak szczegółowo oceniliśmy wszystkie portale sex randkowe

Zalety erodate:

Wady erodate:

Zalety erodate:

 • Darmowa, szybka rejestracja
 • Ponad 3 mln. polskich użytkowników!
 • Strona działa na urządzeniach mobilnych
 • Większość realnych profili
 • Bardzo duża anonimowość!

Wady erodate:

 • Zdarzają się fałszywe profile

Przykładowe profile w erodate:

Zalety Bzykrandki:

Wady Bzykrandki:

Zalety Bzykrandki:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża liczba użytkowników
 • Bardzo duża liczba polaków
 • Zaawansowane funkcje i możliwości
 • Duża anonimowość i bezpieczeństwo

Wady Bzykrandki:

 • Zdarzają się profile fałszywe
 • Dużo automatycznych wiadomości

Przykładowe profile w Bzykrandki:

Zalety LetsDate:

Wady LetsDate:

Zalety LetsDate:

 • Najlepszy do randkowania
 • Duża liczba użytkowników serwisu
 • Bardzo bezpieczny i anonimowy
 • Członkowie w Twojej okolicy
 • Zaawansowana wyszukiwarka

Wady LetsDate:

 • Zdarzają się fałszywe profile
 • Zdarzają się automatyczne wiadomości

Przykładowe profile w LetsDate:

Zalety Poflirtujemy:

Wady Poflirtujemy:

Zalety Poflirtujemy:

 • Najlepszy dla chatowania i flirtu
 • Dość spora liczba użytkowników
 • Przyjemny wygląd serwisu
 • Duża anonimowść w serwisie i bezpieczeństwo
 • Ludzie z całego świata

Wady Poflirtujemy:

 • Dużo wiadomości automatycznych
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Poflirtujemy:

Zalety Flirt:

Wady Flirt:

Zalety Flirt:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża baza użytkowników. Sporo polaków
 • Przyjemny interfejs graficzny
 • Ciągle rozwijany portal. Dużo funkcji
 • Bezpieczny, anonimowy

Wady Flirt:

 • Bywają problemy ze stroną Internetową
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Flirt:

Spis treści:

 • 1 Portale sex randkowe
 • 2 Dla kogo przeznaczone są portale sex randkowe?
 • 3 Sex randka – jak ją dobrze zaplanować i gdzie znaleźć partnera lub partnerkę?
 • 4 Dlaczego tak bardzo lubimy seksrandki bez zobowiązań?
 • 5 Czy seks randki z osobami z Internetu są bezpieczne?

Portale sex randkowe

Gdzie znaleźć szybkie seks randki bez zobowiązań? Najlepiej w sieci. Możliwości poznawania nowych ludzi przez internet są w ostatnich latach coraz większe. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam nawiązujemy nowe znajomości. Podczas gdy jedni szukają w internecie znajomości na całe życie, inni stawiają na portale sex randkowe, których z roku na rok w sieci jest coraz więcej.

W internecie jest całe mnóstwo portali randkowych, które przeznaczone są nie tylko dla osób poszukujących partnera na całe życie i wymarzonej drugiej połówki. To również idealne miejsce dla osób, które szukają seks znajomości bez robienia większych planów na przyszłość. Portale sex randkowe pozwalają na nawiązywanie nowych relacji dużo szybciej i skuteczniej niż jakiekolwiek opcje w realnej rzeczywistości. W sieci można szybko znaleźć osoby o podobnych preferencjach, oczekiwaniach, a także podejściu do życia. Sex portale randkowe cieszą się wielką popularnością wśród osób w różnym wieku – zarówno dwudziestolatkowie, jak i osoby dojrzałe mogą bez problemu znaleźć na nich dokładnie to, czego szukają.

Sex randki w sieci to dużo więcej możliwości niż poszukiwania kogoś w rzeczywistości. Przede wszystkim – możemy w jednym miejscu znaleźć setki osób, wśród których z pewnością uda się spotkać kogoś odpowiedniego dla nas. W realnym życiu może być z tym nieco gorzej – zdarza się, że na co dzień funkcjonujemy na linii praca – dom i nie mamy zbyt wiele miejsc do poznania kogoś na seks bez zobowiązań, do dłuższej lub krótszej relacji. W sieci można w krótkim czasie porozmawiać z kilkoma lub kilkunastoma osobami, co znacznie zwiększa możliwości wyboru. Nie musimy decydować się na znajomość z kimś, kto nam nie pasuje tylko dlatego, że nikogo ciekawszego nie ma na horyzoncie. Wręcz przeciwnie – zawsze, jak jedna znajomość nie wypali można mieć pewność, że nawet tego samego dnia poznamy kilka czy kilkanaście kolejnych osób. A z rozmowy w sieci może wyniknąć całkiem satysfakcjonująca realna znajomość. Nic więc dziwnego, że seks randki w internecie mają coraz więcej użytkowników, którzy doceniają wszystkie możliwości wirtualnego poszukiwania znajomości.

Dla kogo przeznaczone są portale sex randkowe?

Sex portale randkowe przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które szukają znajomości opartych na seksie, natomiast nie planują aktualnie żadnych poważniejszych relacji. Wiele osób jest na takim etapie życia, gdy z różnych względów nie mają ochoty na prawdziwe związki. Niektórzy są aktualnie po trudnych rozstaniach i nie mają najmniejszej chęci, by znowu wiązać się z kimś na stałe. Nie brakuje również osób, które po prostu nie mają potrzeby wchodzenia w poważniejsze związki. Sex randki pozwalają na poznawanie osób, które mają dokładnie takie same oczekiwania. Gdy decydujemy się na sex portale, możemy mieć pewność, że po drugiej stronie ekranu mamy osoby o takich samych oczekiwaniach, dzięki czemu znajomość może wypalić. Nie trzeba się obawiać, że podczas gdy jedna strona będzie nastawiona na szybką relacje bez zobowiązań, druga strona będzie oczekiwała stałego związku, poważnych deklaracji czy związania się. Co oczywiście nie oznacza, że sex portale nie umożliwiają znalezienia drugiej połówki. Bardzo często zdarza się, że para, która z początku postanowiła spotykać się tylko na seks, z biegiem czasu ewoluuje w związek. Relacje międzyludzkie bywają na tyle zawiłe, że sex spotkania również mogą stać się początkiem bardziej poważnej relacji. Nie inaczej jest w sytuacji, kiedy pani pozna pana.

Sex randka – jak ją dobrze zaplanować i gdzie znaleźć partnera lub partnerkę?

Sex spotkania, choć służą w zasadzie jednemu celowi, można zaplanować na wiele sposobów. Niektóre osoby, które odwiedzają portale randkowe sex, nastawiają się przede wszystkim na jednorazowe przygody, inni natomiast szukają osób do dłuższych niż jednorazowa znajomości. Najważniejsze jest znalezienie po drugiej stronie ekranu kogoś, kto dokładnie tego samego poszukuje. Dzięki temu cała znajomość upływa w przyjemnej atmosferze bez większych niedomówień czy pretensji z którejś strony. Portale randkowe sex pozwalają na znalezienie dokładnie takiego partnera, jakiego się szuka. Już na etapie rejestracji czy uzupełniania swojego profilu, można podać wiele informacji o sobie, dzięki czemu będziemy możliwi do odnalezienia dla drugiej strony. Dobrze wypełniony profil nie oznacza oczywiście podawania danych osobowych, można natomiast wpisać, jakiej relacji się poszukuje, jakiej płci partnera oraz jakie są oczekiwania odnośnie przyszłego spotkania. Każdy dobry portal randkowy sex pozwala na korzystanie z wyszukiwarek, w których można określić, jakie są nasze oczekiwania odnośnie drugiej strony. Możemy między innymi szukać po wieku, miejscowości czy regionie, w którym chcemy się spotykać, a także po bardziej konkretnych preferencjach seksualnych.

Portal randkowy sex pozwala na szybkie znalezienie osoby, której się szuka. Najlepiej jest korzystać z takich miejsc w sieci, które cieszą się dużą popularnością, dzięki czemu mają całe mnóstwo użytkowników. Im więcej osób korzysta z danego portalu, tym większa szansa, że szybko uda się znaleźć kogoś do spotkań w rzeczywistości, a nie tylko do popisania w sieci. A, niestety, na portalach erotycznych nie brakuje osób, które wcale nie są nastawione na realne spotkania, a jedynie chcą w taki sposób oderwać się od rzeczywistości i nawiązywać wirtualne znajomości.

Sex randka dla każdego może oznaczać coś innego. Niektórzy użytkownicy nastawiają się wyłącznie na seks spotkania i jeśli decydują się na poznanie kogoś na żywo, raczej szybko dochodzi do konsumpcji relacji. Są też osoby, które najpierw wolą kogoś bardziej poznać, popisać, ocenić, czy nadają z drugą osobą na tych samych falach i dopiero potem decydują się na seksrandki w rzeczywistości. Nie brakuje również takich użytkowników, dla których erotyczne randki w sieci są odskocznią od codzienności, ale nie szukają relacji w rzeczywistości. Lubią popisać na bardziej pikantne tematy czy umawiać się na wirtualne randki erotyczne, bez kontynuowania takich znajomości w rzeczywistości. Możliwości korzystania z tego, co oferują najlepsze sex portale jest na tyle dużo, że każdy może znaleźć coś na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Szukając dobrego portalu randkowego warto spojrzeć również na portale randkowe dla singli.

Dlaczego tak bardzo lubimy seksrandki bez zobowiązań?

Najlepsze sex portale z roku na rok zyskują na popularności, gdyż coraz więcej osób szuka randek bez zobowiązań i relacji opartych wyłącznie na seksie. Nie jest to nic dziwnego czy nieobyczajnego, dopóki obie strony relacji chcą dokładnie tego samego. Sex randka to doskonała opcja dla osób, które nie są zainteresowane stałym związkiem, a jednocześnie chcą realizować swoje erotyczne potrzeby. To także sprawdzone rozwiązanie w przypadku osób, które są na takim etapie życia, w którym nie mają czasu ani ochoty na wchodzenie w bardziej poważne relacje. Sporo użytkowników portali oferujących darmowe sex randki to osoby młode, które są na etapie rozwijania kariery, budowania swojego życia zawodowego i nie mają zbyt wiele czasu na budowanie poważnych relacji. Seksrandki w sieci pozwalają na znalezienie osób, które szukają dokładnie tego samego. Można spełniać swoje potrzeby bez ingerowania wzajemnie w swoje prywatne sprawy czy wchodzenia w życie.

Randki erotyczne w sieci cieszą się też ogromną popularnością ze względu na szybkość znajdowania erotycznych relacji. W życiu codziennym, nawet jeśli mamy potrzeby, nie zawsze mamy możliwość poznania kogoś do takiej relacji. W sieci natomiast możemy wręcz przebierać w użytkownikach, którzy będą w każdym aspekcie odpowiadać naszym oczekiwaniom pod względem wyglądu, cech charakteru, seksualnych upodobań czy nawet lokalizacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ciągu jednego wieczoru nawiązać kilka czy kilkanaście rozmów i na ich podstawie wybrać sobie osobę, z którą będziemy chcieli spotkać się na żywo.

Czy seks randki z osobami z Internetu są bezpieczne?

Erotyczne randki z sieci to opcja, na którą z roku na rok decyduje się coraz więcej osób. I zdecydowanie mają z czego wybierać – darmowe sex randki to opcja, która dostępna jest na wielu portalach. Wystarczy zarejestrować się, uzupełnić profil i możemy w naprawdę krótkim czasie znaleźć kogoś do bliższej relacji na żywo. Jeśli jednak jesteśmy nastawieni na randki seks na żywo, warto zachować wszystkie środki ostrożności, jakie są wymagane na wszelkich innych portalach randkowych. Jesteś gejem? Sprawdź nasz ranking - najlepsze portale randkowe dla gejów albo wyszukaj innego rankingu przechodząc na najlepsze portale randkowe.

Przede wszystkim, musimy mieć świadomość, że wirtualna rzeczywistość nie zawsze odpowiada tej realnej. Na niektórych portalach sporo jest fałszywych kont, profili, które wykorzystują cudze zdjęcia czy osób, które w rzeczywistości wcale nie szukają nikogo do seksu, a jedynie nieco się nudzą i chcą sobie popisać. Jeśli więc jesteśmy nastawieni na randki seks na żywo, warto szybko weryfikować osobę po drugiej stronie. Dobrym rozwiązaniem jest rozmowa na jakimś wideo komunikatorze, dzięki której można się upewnić, że po drugiej stronie jest dokładnie ta osoba, która znajduje się na zdjęciach na profilu. Im dłużej będziemy z kimś pisać bez zweryfikowania tego faktu, tym większe jest ryzyko, że do spotkania na żywo wcale nie dojdzie.

Środki ostrożności trzeba zachować także w czasie planowania spotkania na żywo. Warto umawiać się na pierwsze spotkania w miejscach publicznych, które na co dzień są pełne ludzi. Nie jest natomiast dobrym pomysłem zapraszanie osoby, którą znamy wyłącznie z wirtualnego kontaktu, do siebie do domu. Takie działania są skrajnie nieodpowiedzialne, a spotkania nie zawsze kończą się tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Seks spotkania z portali internetowych mogą być satysfakcjonujące i pełne przyjemności, ale pod warunkiem, że nie zatracimy nigdzie po drodze zdrowego rozsądku i uważności.

Jeśli szukasz seks randki w sieci, a do tej pory nigdy nie wchodziłeś na takie portale, warto zrobić choćby niewielkie rozeznanie, sprawdzić, jakie portale cieszą się dużą popularnością i są polecane przez użytkowników. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na rejestrowanie się czy uzupełnianie profilu na portalu, który zupełnie nie sprawdza się w praktyce. Dla lebijek przygotowaliśmy osobny ranking - portale lesbijskie.