this is an logo

Najlepsze portale randkowe dla gejów - aktualny ranking serwisów

Portale gejowskie - czego dokładnie szukasz?

Kliknij w odpowiednią ikonkę, a my przeniesiemy Cię na najlepszy portal w wybranej kategorii.

Lub zejdź poniżej, aby zobaczyć jak szczegółowo oceniliśmy wszystkie portale randkowe dla gejów

Zalety erodate:

Wady erodate:

Zalety erodate:

 • Darmowa, szybka rejestracja
 • Ponad 3 mln. polskich użytkowników!
 • Strona działa na urządzeniach mobilnych
 • Większość realnych profili
 • Bardzo duża anonimowość!

Wady erodate:

 • Zdarzają się fałszywe profile

Przykładowe profile w erodate:

Zalety Bzykrandki:

Wady Bzykrandki:

Zalety Bzykrandki:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża liczba użytkowników
 • Bardzo duża liczba polaków
 • Zaawansowane funkcje i możliwości
 • Duża anonimowość i bezpieczeństwo

Wady Bzykrandki:

 • Zdarzają się profile fałszywe
 • Dużo automatycznych wiadomości

Przykładowe profile w Bzykrandki:

Zalety LetsDate:

Wady LetsDate:

Zalety LetsDate:

 • Najlepszy do randkowania
 • Duża liczba użytkowników serwisu
 • Bardzo bezpieczny i anonimowy
 • Członkowie w Twojej okolicy
 • Zaawansowana wyszukiwarka

Wady LetsDate:

 • Zdarzają się fałszywe profile
 • Zdarzają się automatyczne wiadomości

Przykładowe profile w LetsDate:

Zalety Poflirtujemy:

Wady Poflirtujemy:

Zalety Poflirtujemy:

 • Najlepszy dla chatowania i flirtu
 • Dość spora liczba użytkowników
 • Przyjemny wygląd serwisu
 • Duża anonimowść w serwisie i bezpieczeństwo
 • Ludzie z całego świata

Wady Poflirtujemy:

 • Dużo wiadomości automatycznych
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Poflirtujemy:

Zalety Flirt:

Wady Flirt:

Zalety Flirt:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża baza użytkowników. Sporo polaków
 • Przyjemny interfejs graficzny
 • Ciągle rozwijany portal. Dużo funkcji
 • Bezpieczny, anonimowy

Wady Flirt:

 • Bywają problemy ze stroną Internetową
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Flirt:

Spis treści:

 • 1 Portale randkowe dla gejów
 • 2 Gej randki – gdzie ich szukać?
 • 3 Jakie są portale randkowe dla gejów?
 • 4 Najlepszy gejowski portal randkowy – czym powinien się charakteryzować?
 • 5 Czy ciężko jest znaleźć partnera?

Portale randkowe dla gejów

Poszukiwania partnera do stałej relacji lub krótkiej znajomości, to obecnie codzienność. Podczas gdy w realnym życiu często mamy problem z nawiązywaniem relacji, w Sieci możemy bardzo szybko znaleźć kogoś, kto będzie w stu procentach odpowiadał naszym oczekiwaniom. W wirtualnej przestrzeni znajdziemy portale nie tylko dla samotnych, starszych, czy dla par, ale również dla osób o każdej orientacji seksualnej. Bez problemu można więc znaleźć także portal randkowy dla gejów. Polskie portale gejowskie to stosunkowo nowy rodzaj serwisu, umożliwiającego czat online społeczności gejowskiej. W ostatnim czasie nastąpił rozkwit portali randkowych dla gejów i innych osób LGBT, które szukają partnera w oparciu o swoje preferencje seksualne. Serwis randkowy dla gejów to prosty i skuteczny sposób na nawiązanie nowych znajomości i znalezienie potencjalnego partnera poprzez rozmowę zarówno z osobami z całego świata, jak i z osobami w twojej okolicy.

Portal randkowy dla gejów to miejsce, w którym zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć partnera niż na zwykłym portalu randkowym. Owszem, większość portali randkowych pozwala na tworzenie własnych kont i profili, a w nich na zaznaczanie swojej orientacji i tego, czego poszukujemy. Jednak większość z tych najpopularniejszych portali nastawiona jest na łączenie w pary kobiet i mężczyzn. Osoby homoseksualne (samotni homoseksualiści) z pewnością w takich miejscach również mogą znaleźć kogoś dla siebie, ale poszukiwania bywają zdecydowanie trudniejsze. Gdy decydujemy się na portal randkowy gej, możemy mieć stuprocentową pewność, że wszyscy użytkownicy poszukują dokładnie tego samego. Nie trzeba się obawiać, że w trakcie rozmowy wyjdzie, że po drugiej stronie jest osoba heteroseksualna. Gejowski portal randkowy to najlepsza opcja zarówno dla panów, którzy są w pełni świadomi swojej orientacji, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają się nad nią zastanawiać i poszukiwać nowych znajomości.

Na portalach można znaleźć zarówno zdeklarowanych gejów, jak i mężczyzn, którzy są biseksualni lub chcą spróbować relacji z panami. Randki dla gejów to możliwość poznania osób, które będą odpowiadały naszym indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Podczas gdy jedni użytkownicy szukają trwałych, długofalowych relacji, inni stawiają na mniej zobowiązujące znajomości, czy nawet jednorazowe spotkania. Każde z tych oczekiwań jest w porządku, jeśli otwarcie o tym piszemy i szukamy osób o podobnych preferencjach. Liczba użytkowników najpopularniejszych portali dla gejów jest na tyle duża, że bez względu na nasze oczekiwania, możemy bardzo szybko znaleźć kogoś dla siebie. Portale randkowe dla gejów w Polsce powoli zwiększają swoją liczbę, a hasła typu "pan pozna pana", "pan szuka pana" czy "gej szuka geja" nie budzą już w nikim zdumienia. Darmowe portale randkowe dla gejów cieszą się dużą popularnością, ponieważ stanowią bezpieczną przestrzeń, w której bez przeszkód można odkrywać swoją seksualność. Osoby homoseksualne często spotykają się z niezrozumieniem, jednak strony gejowskie dają szansę na znalezienie swojej drugiej połówki w komfortowych warunkach i na własnych zasadach. Dlatego jeśli interesują Cię gejowskie portale, warto sprawdzić naszą listę najlepszych opcji w kategorii portale randkowe gej.

Gej randki – gdzie ich szukać?

Randki dla gejów można bez problemu znaleźć w wirtualnej przestrzeni. Poszukiwania w Sieci są zdecydowanie bardziej skuteczne niż szukanie w rzeczywistości. Zarówno geje, jak i osoby o innych orientacjach mają często problemy z nawiązywaniem nowych znajomości – czasem wynika to z nieśmiałości i niepewności siebie, a czasem po prostu nie mają zbyt wiele czasu na życie towarzyskie. Gdy ktoś jest na etapie aktywnego budowania kariery i sporo pracuje, zwykle nie ma czasu na chodzenie po klubach, siłowniach i innych miejscach, w których czasem można spotkać kogoś dla siebie. Portal randkowy gej to natomiast miejsce, w którym znajduje się wielu użytkowników w różnym wieku i z różnych lokalizacji. Praktycznie od razu po zarejestrowaniu się i utworzeniu konta można wysyłać i otrzymywać nowe wiadomości. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby nawiązać nową relację nawet w ciągu jednego wieczoru. Portal randkowy gejowski umożliwia zarówno umawianie się na randki na jedną noc, jak i długotrwałe czatowanie w poszukiwaniu tego jedynego. Strony randkowe dla geji występują również w postaci wygodnych aplikacji randkowych, dzięki czemu randki online i nawiązanie kontaktu z singlami możliwe jest w każdej wolnej chwili. Jeśli jednak portal gejowski nie ma aplikacji, z pewnością ma stronę dostosowaną pod urządzenia mobilne.

Gejowski portal randkowy, podobnie jak każdy inny portal przeznaczony do kojarzenia ze sobą par, opiera się na dobrze wypełnionych profilach użytkowników. Można tam umieszczać informacje o sobie, swoich preferencjach, rodzaju poszukiwanej znajomości. W ten sam sposób można ustawić sobie filtry wyszukiwania. Jeśli szukasz osób w Twojej okolicy, w portalowej wyszukiwarce wystarczy wpisać swoje miasto lub region. Dzięki temu będą się Tobie wyświetlały wyłącznie profile użytkowników z tej okolicy. Podobnie jest w przypadku kategorii wiekowych czy innych opcji wyszukiwania. Im dokładniej określisz własne oczekiwania i preferencje, tym łatwiej będzie znaleźć osobę, która te oczekiwania będzie spełniała w stu procentach. Portale randkowe dla geji mają często dostępne również opcje premium, które mogą dodatkowo ułatwić znalezienie partnera, choć wielu osobom wystarcza do tych celów podstawowa, bezpłatna wersja, którą posiadają gejowskie portale randkowe. Najlepsze i najpopularniejsze portale randkowe gay udostępniają jednak wszystkim taką opcję i dają możliwość wyboru.

Jakie są portale randkowe dla gejów?

Randki dla gejów w Sieci dostępne są w wielu opcjach. Można korzystać z serwisów, które są przeznaczone właśnie dla panów poszukujących panów. Oczywiście we wszystkich serwisach randkowych można ustawić swoje preferencje i oczekiwania w profilu i na tej podstawie filtrować innych użytkowników. Jednak na portalach przeznaczonych typowo dla gejów szanse na szybkie znalezienie kogoś do spotkania są zdecydowanie większe. Polskie portale randkowe dla gejów zostały stworzone właśnie po to, by ułatwić randkowanie osobom homoseksualnym. Taki portal randkowy dla gay znacząco podnosi komfort użytkowania i zwiększa zadowolenie z używania stron randkowych dla gejów. Strony dla gay coraz częściej przyjmują także formę aplikacji randkowej dla gejów, która jest prosta i intuicyjna w obsłudze, przez co zachęca do spędzania w niej czasu. Dzięki portalom i aplikacjom randkowym, randki gejowskie jeszcze nigdy nie były tak proste. Jeśli więc interesuje Cię portal randkowy gay, zachęcamy do sprawdzenia przygotowanej przez nas listy.

Gej randki w sieci cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu, na ogromną dostępność i łatwość znalezienia partnera, ale również na anonimowość. Na żadnym portalu nie trzeba bowiem podawać swoich pełnych danych czy jakichkolwiek informacji, które pozwalałyby na zidentyfikowanie użytkownika w rzeczywistości. Nie oznacza to jednak, by tworzyć sobie całkowicie fałszywą tożsamość. Nie ma konieczności podawania żadnych danych osobowych, jednak warto, żeby profil zawierał prawdziwe informacje, przez co łatwiej będzie znaleźć osobę o podobnych zainteresowaniach. Gej randki pozwalają na zachowanie anonimowości zarówno w czasie wirtualnych rozmów, jak i później – gdy znajomość przeniesie się na realny grunt. O tym, kiedy przestaniemy być anonimowi i podamy drugiej stronie swoje dane, możemy sami zdecydować w dowolnym momencie. Nie jest to natomiast wymagane w czasie rejestracji na żadnym z portali gejowskich. Takie portale dla geji przyciągają przez to użytkowników, którzy cenią sobie swoją prywatność i nie chcą od razu odsłaniać wszystkich swoich kart. Portale randkowe dla osób tej samej płci bardzo zwracają uwagę na aspekt prywatności i zadowolenia swoich użytkowników, dlatego najlepsze serwisy randkowe dla gejów cieszą się taką popularnością.

Najlepszy gejowski portal randkowy – czym powinien się charakteryzować?

Gejowskie randki w wirtualnym świecie przyciągają użytkowników, którym trudno jest znaleźć kogoś w swoim codziennym życiu. Zainteresowanie tego rodzaju portalami jest spore, a co za tym idzie – powstaje sporo nowych portali, które przyciągają wieloma nowymi funkcjonalnościami i możliwościami. Jeśli interesują Cię randki gejów, warto najpierw zrobić choćby niewielkie rozeznanie w portalach dla gejów. Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim, dobrze jest spojrzeć na liczbę użytkowników. Im będzie im więcej, tym większe szanse na szybkie znalezienie kogoś z bliskiej okolicy i o określonych preferencjach. Warto jednak zachować ostrożność – na gejowskich portalach również mogą pojawiać się fałszywe konta. Jeśli więc chcesz, by randki gej przeniosły się z wirtualnego świata do rzeczywistości, dobrze jest zadbać o to, by odbyło się to w miarę szybko. Przed planowanym spotkaniem dobrze jest spotkać się na wideo rozmowie. Można dzięki temu upewnić się, czy tożsamość danej osoby jest prawdziwa. Portal dla gejów w Polsce jest co prawda bezpieczną opcją, ale nigdy nie należy zapominać o czujności i swoim bezpieczeństwie, dzięki czemu gay randki będą jedynie przyjemnością. Portale randkowe dla gejów oferują niekiedy profile ludzi z całego świata, ale można oczywiście zatrzymać się na propozycjach randkowych w Polsce. Przed rozpoczęciem użytkowania, warto dowiedzieć się jak wygląda korzystanie z portali typu portale randkowe gejow, aby w pełni odkryć wszystkie dostępne opcje i udogodnienia, dzięki czemu portale gay będą miłą opcją spędzania czasu.

Oprócz liczby użytkowników, portal randkowy dla geji powinien mieć wiele innych zalet. Ważna jest funkcjonalność, szybkość ładowania strony, rejestracji i zakładania konta, a także dodawania zdjęć. Niektóre portale randkowe dla gejów wymagają przesyłania zdjęć do akceptacji, a dopiero potem fotografie są publikowane na profilach. Z jednej strony jest to uciążliwe i trochę wydłuża proces zakładania konta, z drugiej jednak strony – można wtedy mieć pewność, że fotografie są sprawdzone i na pewno nie są skradzione z serwisów internetowych. Są też geje portale, które wymagają weryfikacji numerem telefonu, zdjęciem lub innymi danymi – taka opcja również pozwala odsiać wszelkich żartownisiów i osoby, które są zainteresowane wyłącznie tworzeniem fake kont. Takie opcje sprawiają, że gej portale stają się bezpieczną i skuteczniejszą opcją na znalezienie partnera. Warto przyłożyć się do uzupełniania swojego profilu, ponieważ będzie on wizytówką naszej osoby.

Portale oferujące gejowskie randki dostępne są w wersjach płatnych i bezpłatnych. Niektóre są całkowicie darmowe, w innych trzeba opłacić konto już na etapie rejestracji. Są też takie portale oferujące gejowskie randki, które na etapie zakładania konta wydają się darmowe, jednak w czasie użytkowania portalu okazuje się, że za wiele funkcjonalności trzeba dodatkowo zapłacić. Może to być denerwujące dla użytkowników, którym wydawało się, że mają do czynienia z darmowym portalem. Z drugiej strony – szukanie na siłę portalu całkowicie bezpłatnego niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Warto mieć świadomość, że portale płatne będą pod wieloma względami lepsze – mają więcej funkcjonalności, są bardziej intuicyjne w obsłudze, pozwalają na korzystanie z różnych możliwości nawiązywania kontaktów. Darmowe portale często są dosyć ograniczone, a także nie zawsze można mieć pewność, że wszyscy użytkownicy faktycznie szukają kogoś dla siebie, a nie bawią się z nudów i braku innych form spędzania wolnego czasu. Jeśli chodzi o portal randkowy geje, posiadamy sprawdzone propozycje, tak samo jeśli chodzi o najlepszy portal dla lesbijek.

Czy ciężko jest znaleźć partnera?

Znalezienie partnera w Sieci, z pozoru wydaje się proste zarówno na zwykłych portalach randkowych, jak i tych przeznaczonych dla gejów. W rzeczywistości jednak nie jest aż tak szybko i bezproblemowo. Sporo zależy też od tego, jakie są nasze oczekiwania. Na portalach randkowych zdecydowanie łatwiej jest znaleźć kogoś do szybkiej, przelotnej znajomości, niż do stałego związku. Może więc się zdarzyć, że portale randkowe gejowskie będą źródłem nie tylko nowych, satysfakcjonujących relacji, ale również rozczarowań. Dobrze więc jest podchodzić do randek, które umożliwia gay portal randkowy lub portal towarzyski z odpowiednio dużym dystansem. Pamiętajmy, że przystojny mężczyzna ze zdjęcia może okazać się kimś zupełnie innym, co jednak na szczęście zdarza się na tego typu stronach dosyć rzadko. Przeglądając portale gej nie powinien zakładać od razu najbardziej pesymistycznej opcji. Owszem, można znaleźć na portalach randkowych partnera, ale można również po prostu spotykać nowych ludzi, nawiązywać ciekawe znajomości, poszerzać zainteresowania. Choć wydawałoby się, że portale gejowskie służą wyłącznie do poszukiwania partnerów do relacji intymnych, w rzeczywistości można też znaleźć przyjaciół oraz towarzyszy do wspólnego realizowania pasji i zainteresowań.

Jeśli szukasz portalu gejowskiego, który pozwoli na szybkie nawiązywanie nowych znajomości, sprawdź ranking na portale dla gejów, w którym znajdziesz sporo informacji, opinii, a także wiele dodatkowych danych na temat konkretnego portalu. Dzięki temu można w jednym miejscu porównać najlepsze witryny randkowe dla gejów i ocenić, która z nich najbardziej będzie spełniała oczekiwania. Sprawdź też portale dla ludzi LGBT oraz najnowszy na portale randkowe ranking.