this is an logo

Portale randkowe dla gejów !

Portale gejowskie - czego dokładnie szukasz?

Kliknij w odpowiednią ikonkę, a my przeniesiemy Cię na najlepszy portal w wybranej kategorii.

Lub zejdź poniżej, aby zobaczyć jak szczegółowo oceniliśmy wszystkie portale randkowe dla gejów

Zalety erodate:

Wady erodate:

Zalety erodate:

 • Darmowa, szybka rejestracja
 • Ponad 3 mln. polskich użytkowników!
 • Strona działa na urządzeniach mobilnych
 • Większość realnych profili
 • Bardzo duża anonimowość!

Wady erodate:

 • Zdarzają się fałszywe profile

Przykładowe profile w erodate:

Zalety Bzykrandki:

Wady Bzykrandki:

Zalety Bzykrandki:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża liczba użytkowników
 • Bardzo duża liczba polaków
 • Zaawansowane funkcje i możliwości
 • Duża anonimowość i bezpieczeństwo

Wady Bzykrandki:

 • Zdarzają się profile fałszywe
 • Dużo automatycznych wiadomości

Przykładowe profile w Bzykrandki:

Zalety LetsDate:

Wady LetsDate:

Zalety LetsDate:

 • Najlepszy do randkowania
 • Duża liczba użytkowników serwisu
 • Bardzo bezpieczny i anonimowy
 • Członkowie w Twojej okolicy
 • Zaawansowana wyszukiwarka

Wady LetsDate:

 • Zdarzają się fałszywe profile
 • Zdarzają się automatyczne wiadomości

Przykładowe profile w LetsDate:

Zalety Poflirtujemy:

Wady Poflirtujemy:

Zalety Poflirtujemy:

 • Najlepszy dla chatowania i flirtu
 • Dość spora liczba użytkowników
 • Przyjemny wygląd serwisu
 • Duża anonimowść w serwisie i bezpieczeństwo
 • Ludzie z całego świata

Wady Poflirtujemy:

 • Dużo wiadomości automatycznych
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Poflirtujemy:

Zalety Flirt:

Wady Flirt:

Zalety Flirt:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża baza użytkowników. Sporo polaków
 • Przyjemny interfejs graficzny
 • Ciągle rozwijany portal. Dużo funkcji
 • Bezpieczny, anonimowy

Wady Flirt:

 • Bywają problemy ze stroną Internetową
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Flirt:

Spis treści:

 • 1 Portale randkowe dla gejów
 • 2 Gej randki – gdzie ich szukać?
 • 3 Czy istnieją portale randkowe dla gejów?
 • 4 Najlepszy gejowski portal randkowy – czym powinien się charakteryzować?
 • 5 Czy ciężko jest znaleźć partnera?

Portale randkowe dla gejów

Poszukiwania partnera do stałej relacji lub krótkiej znajomości w sieci to obecnie codzienność. Podczas gdy w realnym życiu często mamy problem z nawiązywaniem relacji, bo i nie zawsze jest ku temu możliwość, w sieci możemy bardzo szybko znaleźć kogoś, kto będzie w stu procentach odpowiadał naszym oczekiwaniom. W wirtualnej przestrzeni znajdziemy portale nie tylko dla samotnych, starszych, czy dla par, ale również dla osób o każdej orientacji seksualnej. Bez problemu można więc znaleźć także portal randkowy dla gejów.

Portal randkowy dla gejów to miejsce, w którym zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć partnera niż na zwykłym portalu randkowym. Owszem, większość portali randkowych pozwala na tworzenie własnych kont i profili, a w nich na zaznaczanie swojej orientacji i tego, czego poszukujemy. Jednak większość z tych najpopularniejszych portali nastawiona jest na łączenie w pary kobiet i mężczyzn. Osoby homoseksualne z pewnością w takich miejscach również mogą znaleźć kogoś dla siebie, ale poszukiwania bywają zdecydowanie trudniejsze. Gdy decydujemy się na portal randkowy gej, możemy mieć stuprocentową pewność, że wszyscy użytkownicy poszukują dokładnie tego samego. Nie trzeba się obawiać, że w trakcie rozmowy wyjdzie, że po drugiej stronie jest osoba heteroseksualna.

Gejowski portal randkowy to najlepsza opcja zarówno dla panów, którzy są w pełni świadomi swojej orientacji, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają się nad nią zastanawiać i poszukiwać nowych znajomości. Na portalach można znaleźć zarówno zdeklarowanych gejów, jak i mężczyzn, którzy są biseksualni lub chcą w relacjach z panami odkryć, czy faktycznie ich orientacja jest zupełnie inna niż im się przez lata wydawało. Randki dla gejów to możliwość poznania osób, które będą odpowiadały naszym indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Podczas gdy jedni użytkownicy szukają trwałych, długofalowych relacji, inni stawiają na mniej zobowiązujące znajomości czy nawet jednorazowe spotkania. Każde z tych oczekiwań jest w porządku, jeśli otwarcie o tym piszemy i szukamy osób o podobnych preferencjach. Liczba użytkowników najpopularniejszych portali dla gejów jest na tyle duża, że bez względu na nasze oczekiwania, możemy bardzo szybko znaleźć kogoś dla siebie.

Gej randki – gdzie ich szukać?

Randki dla gejów można bez problemu znaleźć w wirtualnej przestrzeni. Tak samo jak portale randkowe dla singli. Poszukiwania w sieci są zdecydowanie bardziej skuteczne niż szukanie w rzeczywistości. Zarówno geje, jak i osoby o innych orientacjach mają często problemy z nawiązywaniem nowych znajomości – czasem wynika to z nieśmiałości i niepewności siebie, a czasem po prostu nie mają zbyt wiele czasu na życie towarzyskie. Gdy ktoś jest na etapie aktywnego budowania kariery i sporo pracuje, zwykle nie ma czasu na chodzenie po klubach, siłowniach i innych miejscach, w których czasem można spotkać kogoś dla siebie. Portal randkowy gej to natomiast miejsce, w którym znajduje się wielu użytkowników w różnym wieku i z różnych lokalizacji. Praktycznie od razu po zarejestrowaniu się i utworzeniu konta można wysyłać i otrzymywać nowe wiadomości. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby nawiązać nową relację nawet w ciągu jednego wieczoru.

Gejowski portal randkowy, podobnie jak każdy inny portal przeznaczony do kojarzenia ze sobą par, opiera się na dobrze wypełnionych profilach użytkowników. Można tam umieszczać informacje o sobie, swoich preferencjach, rodzaju poszukiwanej znajomości. W ten sam sposób można ustawić sobie filtry wyszukiwania. Jeśli szukasz kogoś ze swojej okolicy, w portalowej wyszukiwarce wystarczy wpisać swoje miasto lub region. Dzięki temu będą się Tobie wyświetlały wyłącznie profile użytkowników z tej okolicy. Podobnie jest w przypadku kategorii wiekowych czy innych opcji wyszukiwania. Im dokładniej określisz własne oczekiwania i preferencje, tym łatwiej będzie znaleźć osobę, która te oczekiwania będzie spełniała w stu procentach.

Czy istnieją portale randkowe dla gejów?

Randki dla gejów w sieci dostępne są w wielu opcjach. Można korzystać z serwisów, które są przeznaczone właśnie dla panów poszukujących panów. Jednak także we wszystkich serwisach randkowych można ustawić swoje preferencje i oczekiwania w profilu i na tej podstawie filtrować sobie również innych użytkowników. Jednak na portalach przeznaczonych typowo dla gejów szanse na szybkie znalezienie kogoś do spotkania są zdecydowanie większe. Jeśli szukasz innych portali sprawdź portale randkowe w naszych rankingach.

Gej randki w sieci cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu, na ogromną dostępność i łatwość znalezienia partnera, ale również na anonimowość. Na żadnym portalu nie trzeba bowiem podawać swoich pełnych danych czy jakichkolwiek informacji, które pozwalałyby na zidentyfikowanie użytkownika w rzeczywistości. Nie oznacza to jednak, by tworzyć sobie całkowicie fałszywą tożsamość. Prawda o sobie jest ważna, nie ma natomiast konieczności podawania żadnych danych osobowych. Gej randki pozwalają na zachowanie anonimowości zarówno w czasie wirtualnych rozmów, jak i później – gdy znajomość przeniesie się na realny grunt. O tym, kiedy przestaniemy być anonimowi i podamy ewentualnie drugiej stronie jakieś swoje dane, możemy sami zdecydować w dowolnym momencie. Nie jest to natomiast wymagane w czasie rejestracji na żadnym z portali gejowskich i nie tylko.

Najlepszy gejowski portal randkowy – czym powinien się charakteryzować?

Gejowskie randki w wirtualnym świecie przyciągają użytkowników, którym trudno jest znaleźć kogoś w swoim codziennym życiu. Zainteresowanie tego rodzaju portalami jest spore, a co za tym idzie – powstaje sporo nowych portali, które przyciągają wieloma nowymi funkcjonalnościami i możliwościami. Jeśli interesują Cię randki gej, warto najpierw zrobić choćby niewielkie rozeznanie w portalach dla gejów. Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim, dobrze jest spojrzeć na liczbę użytkowników. Im będzie im więcej, tym większe szanse na szybkie znalezienie kogoś z bliskiej okolicy i o określonych preferencjach. Warto jednak zachować ostrożność – na gejowskich portalach również mogą pojawiać się fałszywe konta. Jeśli więc chcesz, by randki gej przeniosły się z wirtualnego świata do rzeczywistości, dobrze jest zadbać o to, by odbyło się to w miarę szybko. Nie ma większego sensu pisanie w nieskończoność, gdyż może się okazać, że po drugiej stronie znajduje się osoba zupełnie niezainteresowana spotkaniem na żywo. Przed planowanym spotkaniem dobrze jest natomiast spotkać się na wideo rozmowie na jakimś komunikatorze. Można dzięki temu upewnić się, czy osoba po drugiej stronie i osoba z profilu to ta sama osoba.

Oprócz liczby użytkowników, gejowski portal randkowy powinien mieć wiele innych zalet. Ważna jest funkcjonalność, szybkość ładowania strony, odnajdowania poszczególnych zakładek, rejestracji i zakładania konta, a także dodawania zdjęć. Niektóre portale randkowe dla gejów wymagają przesyłania zdjęć do akceptacji, a dopiero potem fotografie są publikowane na profilach. Z jednej strony jest to uciążliwe i trochę wydłuża proces zakładania konta, z drugiej jednak strony – można wtedy mieć pewność, że fotografie są sprawdzone i na pewno nie pochodzą gdzieś z czeluści internetu. Są też portale, które wymagają weryfikacji numerem telefonu, zdjęciem lub innymi danymi – taka opcja również pozwala odsiać wszelkich żartownisiów i osoby, które są zainteresowane wyłącznie tworzeniem fake kont.

Portale oferujące gejowskie randki lub sex randki dostępne są w wersjach płatnych i bezpłatnych. Niektóre są całkowicie darmowe, w innych trzeba opłacić konto już na etapie rejestracji. Są też takie portale oferujące gejowskie randki, które na etapie zakładania konta wydają się darmowe, jednak w czasie użytkowania portalu okazuje się, że za wiele funkcjonalności trzeba dodatkowo zapłacić. Może to być denerwujące dla użytkowników, którym wydawało się, że mają do czynienia z darmowym portalem. Z drugiej strony – szukanie na siłę portalu całkowicie bezpłatnego niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Warto mieć świadomość, że portale płatne będą pod wieloma względami lepsze – mają więcej funkcjonalności, są bardziej intuicyjne w obsłudze, pozwalają na korzystanie z różnych możliwości nawiązywania kontaktów. Darmowe portale często są dosyć ograniczone, a także nie zawsze można mieć pewność, że wszyscy użytkownicy faktycznie szukają kogoś dla siebie, a nie bawią się z nudów i braku innych form spędzania wolnego czasu.

Czy ciężko jest znaleźć partnera?

Znalezienie partnera w sieci z pozoru wydaje się proste zarówno na zwykłych portalach randkowych, jak i tych przeznaczonych dla gejów. Wiele osób myśli, że w miejscu, gdzie można wręcz przebierać w profilach użytkowników, można nawiązać całe mnóstwo nowych znajomości, a nawet codziennie spotykać się z kimś innym. W rzeczywistości jednak nie jest aż tak szybko i bezproblemowo. Sporo zależy też od tego, jakie są nasze oczekiwania. Na portalach randkowych zdecydowanie łatwiej jest znaleźć kogoś do szybkiej, przelotnej znajomości niż do stałego związku. Zdarza się, że nawiązujemy znajomość z kimś, kto deklaruje chęć poważnej relacji, a po czasie okazuje się, że były to jedynie puste słowa. Może więc się zdarzyć, że portal randkowy będzie źródłem nie tylko nowych, satysfakcjonujących relacji, ale również rozczarowań. Dobrze więc jest podchodzić do randek w sieci z odpowiednio dużym dystansem. Owszem, można znaleźć na portalach randkowych partnera, ale można również po prostu spotykać nowych ludzi, nawiązywać ciekawe znajomości, poszerzać zainteresowania. Choć wydawałoby się, że portale gejowskie służą wyłącznie do poszukiwania partnerów do relacji intymnych, w rzeczywistości można też znaleźć przyjaciół czy towarzyszy do wspólnego realizowania pasji i zainteresowań.

Jeśli szukasz portalu gejowskiego, który pozwoli na szybkie nawiązywanie nowych znajomości, sprawdź ranking tego rodzaju portali, w którym znajdziesz sporo informacji, opinii, a także wiele dodatkowych danych na temat konkretnego portalu. Dzięki temu można w jednym miejscu porównać kilka różnych randkowych serwisów i ocenić, który z nich najbardziej będzie spełniał oczekiwania. Podobnie jest w sytuacji, gdy ktoś szuka portale randkowe dla lesbijek. Może je znaleźć w naszym rankingu. Jeśli natomiast nie jesteś gejem tylko panią szukającą pana - sprawdź ranking portali dla pani szuka pana.