this is an logo

Uwaga !

Najlepsze portale randkowe dla singli - czego dokładnie szukasz?

Kliknij w odpowiednią ikonkę, a my przeniesiemy Cię na najlepszy portal w wybranej kategorii.

Lub zejdź poniżej, aby zobaczyć jak szczegółowo oceniliśmy wszystkie portale randkowe

Zalety erodate:

Wady erodate:

Zalety erodate:

 • Darmowa, szybka rejestracja
 • Ponad 3 mln. polskich użytkowników!
 • Strona działa na urządzeniach mobilnych
 • Większość realnych profili
 • Bardzo duża anonimowość!

Wady erodate:

 • Zdarzają się fałszywe profile

Przykładowe profile w erodate:

Zalety Bzykrandki:

Wady Bzykrandki:

Zalety Bzykrandki:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża liczba użytkowników
 • Bardzo duża liczba polaków
 • Zaawansowane funkcje i możliwości
 • Duża anonimowość i bezpieczeństwo

Wady Bzykrandki:

 • Zdarzają się profile fałszywe
 • Dużo automatycznych wiadomości

Przykładowe profile w Bzykrandki:

Zalety LetsDate:

Wady LetsDate:

Zalety LetsDate:

 • Najlepszy do randkowania
 • Duża liczba użytkowników serwisu
 • Bardzo bezpieczny i anonimowy
 • Członkowie w Twojej okolicy
 • Zaawansowana wyszukiwarka

Wady LetsDate:

 • Zdarzają się fałszywe profile
 • Zdarzają się automatyczne wiadomości

Przykładowe profile w LetsDate:

Zalety Poflirtujemy:

Wady Poflirtujemy:

Zalety Poflirtujemy:

 • Najlepszy dla chatowania i flirtu
 • Dość spora liczba użytkowników
 • Przyjemny wygląd serwisu
 • Duża anonimowść w serwisie i bezpieczeństwo
 • Ludzie z całego świata

Wady Poflirtujemy:

 • Dużo wiadomości automatycznych
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Poflirtujemy:

Zalety Flirt:

Wady Flirt:

Zalety Flirt:

 • Najlepszy dla sex spotkań
 • Duża baza użytkowników. Sporo polaków
 • Przyjemny interfejs graficzny
 • Ciągle rozwijany portal. Dużo funkcji
 • Bezpieczny, anonimowy

Wady Flirt:

 • Bywają problemy ze stroną Internetową
 • Zdarzają się profile fałszywe

Przykładowe profile w Flirt:

Spis treści:

 • 1 Portale Randkowe dla Singli
 • 2 Portal dla samotnych ludzi – po co z niego korzystać?
 • 3 Jak znaleźć portale randkowe dla samotnych?
 • 4 Spotkania dla singli w Internecie – czy warto?
 • 5 Randki przez Internet - na co uważać?

Portale Randkowe dla Singli

Czy w sieci można znaleźć drugą połówkę? Portale randkowe dla singli, które cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników, udowadniają, że jest to jak najbardziej możliwe. Randki w sieci to doskonała opcja dla osób, które straciły już nadzieję na poznanie kogoś w rzeczywistości lub po prostu nie mają możliwości, by poznać kogoś w realnym życiu. Portal dla samotnych ludzi to także idealne miejsce dla osób nieśmiałych, które mają trudności w nawiązywaniu relacji.

Portale randkowe dla singli funkcjonują w sieci już od dłuższego czasu, dzięki czemu są zjawiskiem poznanym i nawet przebadanym pod każdym kątem. Wiele znanych portali prowadzi nawet swoje statystyki, ilu użytkowników właśnie dzięki nim znalazło drugą połówkę. Statystyki z roku na rok są coraz bardziej optymistyczne, nic więc dziwnego, że niemal każdy serwis dla singli jest oblegany i nieustannie przybywa mu nowych użytkowników.

Szukanie nowych znajomości w sieci jest zjawiskiem, które z roku na rok przybiera na sile. Jest to związane ze zmianą zachowań i przyzwyczajeń użytkowników. W wirtualnej rzeczywistości spędzamy coraz więcej czasu na co dzień – w sieci pracujemy, spędzamy czas wolny, kontaktujemy się ze znajomymi. Bardzo często po prostu nie mamy gdzie na żywo poznać kogoś, kto być może w przyszłości ma szansę zostać naszą drugą połówką. Serwis dla singli daje całe mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o poszukiwania nowych znajomości. Niekoniecznie muszą to być jedynie znajomości zakończone związkiem czy ślubem – na portalach randkowych można też poznać osoby, które podzielą nasze pasje i zainteresowania. Nawet, jeśli poważniejszy związek nie wyjdzie, może się okazać, że w takim wirtualnym miejscu znajdziemy realną bratnią duszę.

Portal dla singli to także dobre miejsce dla osób nieśmiałych, introwertyków i użytkowników, którzy w realnym życiu mają problem z nawiązywaniem nowych znajomości. Albo po prostu nie mają takich możliwości. Gdy ktoś żyje jedynie na linii praca – dom, nie mając żadnych dodatkowych zajęć czy większego grona znajomych, trudno jest nawiązywać nowe relacje i poszukiwać kogoś do stałego związku. W sieci natomiast jest to jak najbardziej możliwe. Portal randkowy dla singli pozwala w krótkim czasie porozmawiać z wieloma osobami, dzięki czemu szybko można ocenić, czy znajomość rokuje. Bez wychodzenia z domu można nawiązać wstępne znajomości, a te, które wydają się interesujące, warto następnie przenieść do rzeczywistości. Portal randkowy dla singli nie jest bowiem miejscem, w którym należy przebywać w nieskończoność – każda nawiązana w wirtualnym świecie znajomość, która nas interesuje i ciekawi, powinna być zakończona realnym spotkaniem. Wielomiesięczne pisanie z kimś, kogo zupełnie nie znamy, może bowiem przynieść sporo rozczarowań w momencie, gdy w końcu się z tą osobą spotkamy. A bywa i tak, że do spotkania nie dochodzi – im dłużej odwleka się relację na żywo, tym większe prawdopodobieństwo, że pozostanie ona na etapie wirtualnej wymiany zdań.

Portal dla samotnych ludzi – po co z niego korzystać?

Portal dla samotnych ludzi to miejsce w sieci, które łączy osoby o podobnej sytuacji życiowej i podobnych problemach. To możliwość poznania nowych znajomych, wśród których być może jest ktoś, kto zostanie w naszym życiu na dłużej. Portale randkowe dla samotnych pozwalają na ciekawe spędzanie wolnego czasu, także na wymianę myśli, dzielenie się zainteresowaniami, a nawet znalezienie dla siebie nowej pasji. Rozmowa, nawet taka wirtualna, jest zdecydowanie lepszą opcją niż spędzanie samotnego wieczoru czy weekendu. Jeśli jesteś les - sprawdź portal randkowy dla les, jeśli jesteś gejem - sprawdź gejowski portal randkowy i wybierz coś dla siebie.

Portal dla singli pozwala wielu osobom na przełamanie się i tak zwane wyjście do ludzi. Wiele osób ma problem z nawiązywaniem relacji w rzeczywistości. Czasem jest to spowodowane nieśmiałością, a czasem wieloma urazami z przeszłości. Wirtualna rozmowa jest bezpieczna, nie wymaga wielkiego zaangażowania, a zawsze jest szansą na odmianę życia. Choć czasem można usłyszeć opinie, że forum dla samotnych czy portal dla samotnych po 40 to miejsca pełne desperatów, najczęściej są to opinie osób, które nigdy z takimi portalami nie miały nic wspólnego i powtarzają zasłyszane, nie do końca trafne zdania.

Jak znaleźć portale randkowe dla samotnych?

Znalezienie portalu dla samotnych w sieci nie stanowi większego problemu, zwłaszcza że takich miejsc jest z roku na rok coraz więcej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: forum dla samotnych czy portal dla samotnych po 40, a szybko znajdziemy całe mnóstwo wyników, którym warto bliżej się przejrzeć. Zanim jednak zdecydujemy się na randki dla samotnych w sieci, warto dokładnie zapoznać się z co najmniej kilkoma różnymi serwisami randkowymi. Jest ich w sieci całe mnóstwo – niektóre działają bardzo prężnie i gromadzą setki tysięcy użytkowników, inne natomiast są mniej popularne, a co za tym idzie – mniej jest na nich profili i mniejsze szanse na spotkanie kogoś, kto będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

W poszukiwaniu portali dla samotnych warto zwracać uwagę także na ich przeznaczenie. W sieci pojawiają się bowiem także wyspecjalizowane portale dla osób o określonych oczekiwaniach, orientacji seksualnej, a także poglądach religijnych. Można więc bez problemu znaleźć portale randkowe dla samotnych matek, portale dla katolików czy też miejsca, w których spotykają się poszukiwacze niezobowiązujących spotkań i szybkich randek. Wybór portali randkowych jest na tyle duży, że można dosyć szybko znaleźć taki, który w stu procentach będzie spełniał oczekiwania.

Jeśli interesują Cię randki dla singli, ale gubisz się w linkach i odnośnikach do różnych portali randkowych, przejrzyj nasz ranking portali randkowych, który z pewnością ułatwi Tobie dobry wybór. W naszym rankingu zamieszczamy portale randkowe dla samotnych matek, randki dla singli czy spotkania dla singli z różnych miast. Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu można mieć pewność, że są sprawdzone i przedstawiają faktyczny, bieżący stan portalu. Warto bowiem pamiętać, że sporo portali randkowych z założenia powstało w jednym celu, a z biegiem czasu przeobraziły się w miejsca służące do zupełnie innych spotkań.

Spotkania dla singli w Internecie – czy warto?

Spotkania dla singli w sieci polecają z pewnością wszyscy, którzy właśnie w tych miejscach znaleźli swoje drugie połówki lub inne ciekawe znajomości. Jeśli zastanawiasz się, czy ekskluzywny portal randkowy to miejsce dla Ciebie, warto po prostu spróbować. Rejestracja bardzo często nic nie kosztuje, można więc założyć profil i spędzić na portalu kilka dni, aby przekonać się, jak funkcjonuje i czy faktycznie jest w nim tylu użytkowników, iloma portal się chwali. Jeśli od dawna funkcjonujesz jako singiel, portal randkowy może być sprawdzonym miejscem do znalezienia nowej znajomości. Szczególnie warto, gdy w życiu codziennym nie masz większych szans na poznawanie nowych ludzi.

W poszukiwaniu dobrych portali dla singli warto zwracać uwagę tylko na takie miejsca, które są znane i polecane, a nie na portale, które nie cieszą się dobrą sławą wśród użytkowników. Na pewno lepszy będzie sprawdzony, ekskluzywny portal dla singli, nawet płatny, niż miejsce, w którym nie ma zbyt dużego ruchu i nie ma też pewności, czy wszystkie konta użytkowników są na pewno realne. W przypadku płatnych portali można mieć większą pewność, że faktycznie znajdują się na nich ludzie szukający kogoś dla siebie. Odsiewa się bowiem wszelkich żartownisiów czy osoby, które tworzą fikcyjne profile i prowadzą rozmowy z nudów. Na zabawę częściej bowiem wybierają bezpłatne portale, które nie wymagają uiszczania opłat członkowskich, związanych w dużym stopniu z weryfikacją tożsamości.

Czy są dostępne portale dla samotnych bez rejestracji?

Osoby, które są zainteresowane spotkaniami w sieci, często zastanawiają się, czy istnieją portale dla samotnych bez rejestracji. Niestety, nawet przy bardzo wnikliwym przeszukaniu sieci nie ma szansy na znalezienie takiego miejsca. Jednym z założeń każdego portalu randkowego jest tworzenie indywidualnych kont użytkowników, uzupełnianie profili, wrzucanie informacji o sobie, a także możliwość prowadzenia indywidualnych konwersacji z innymi użytkownikami. Taka opcja jest dostępna wyłącznie po zalogowaniu się, podaniu swoich danych czy też uiszczeniu opłaty za korzystanie z serwisu. Jeśli interesuje Cię darmowy portal dla singli, z tym też nie powinno być problemu. W sieci działają bowiem zarówno płatne, jak i darmowe portale. Poszukiwanie nowych znajomości wcale nie musi więc wiązać się z większymi wydatkami. Trzeba jednak mieć świadomość, że darmowy portal dla singli może przyciągać także oszustów, osoby tworzące fałszywe konta czy takie, które nie są na poważnie zainteresowane nawiązywaniem nowych znajomości.

Jeśli jesteś zdecydowany na przygodę z portalami randkowymi, zadbaj o zachowanie podstawowych środków ostrożności. Podczas wirtualnych spotkań nigdy nie wiesz, kto naprawdę jest po drugiej stronie i jakie ma intencje. Warto więc powstrzymać się od podawania szczegółowych danych osobowych, a jeśli dojdzie do spotkania, umawiać się – przynajmniej na początku – w miejscach publicznych i dosyć tłumnie uczęszczanych. Aby zniwelować ryzyko korespondowania przez dłuższy czas z fałszywym profilem, dobrze jest przenieść znajomość na jakiś komunikator wideo. Dzięki temu będzie można upewnić się, czy osoba na zdjęciach to faktycznie ta osoba, która znajduje się po drugiej stronie ekranu.

Pomimo pewnych niedogodności czy nawet zagrożeń związanych z wirtualną rzeczywistością, portale randkowe dla singli mają zdecydowanie więcej plusów. O ich popularności może świadczyć chociażby fakt, że z roku na rok mają coraz więcej użytkowników, stale też pojawiają się nowe serwisy randkowe oraz najlepsze sex portale, które szybko zdobywają popularność i cieszą się powodzeniem. Randkowanie w sieci jest więc z pewnością przyszłościowe – spróbuj i przekonaj się, jak szybko spotkasz osoby, z którymi nawiążesz nowe znajomości. Być może wśród nich będzie ktoś, kto sprawi, że już niedługo przestaniesz być singlem. Jeśli nic tutaj nie spełniło Twoich oczekiwań, możesz również otworzyć ranking serwisy randkowe, no chyba, że jesteś kobietą szukającą wrażeń z nieznajomymi - w tym przypadku zobacz pani pozna.