Życie w pojedynkę to często wybierany i posiadający wiele zalet sposób na życie. U każdego singla i singielki zdarzają się jednak momenty tęsknoty za głęboką partnerską więzią. Muszą wówczas poświęcić oni sporo czasu i energii na poznawanie nowych osób, chodzenie na randki i budowanie nowych relacji.

Z poniższego artykułu dowiesz się jak znaleźć sobie chłopaka w sposób przyjemny, szybki i skuteczny. 

Jak znaleźć sobie chłopaka
Jak znaleźć sobie chłopaka / pexels.com / Dziana Hasanbekava

Zadbaj o relację z samą/mym sobą

Osoby świadome siebie, znające własną wartość, potrafiące stawiać granice i rozmawiać o swoich potrzebach mają o wiele większą szansę przyciągnąć kompatybilnego partnera. Dzięki dobrej relacji ze sobą jesteś w stanie szybciej stwierdzić czy dany mężczyzna do Ciebie pasuje, czy też istniejące między wami różnice uniemożliwią wam współtworzenie udanego związku.

Czytaj także jak poderwać dziewczynę

Ustal swoje aktualne priorytety

Aby w krótkim czasie znaleźć odpowiedniego chłopaka dla siebie musisz wiedzieć o jakiej osobie i o jakim związku marzysz. Twoje dotychczasowe doświadczenia mogą też pomóc Tobie w ustaleniu, czego w związku partnerskim już nie chcesz doświadczać. Pozwoli to odpowiednio ukierunkować Twoją koncentrację i energię.

Pokaż się światu

Nawet będąc najbardziej inteligentną i interesującą osobą, nie będziesz w stanie poznać swojego przyszłego chłopaka, jeśli będziesz unikać ludzi. Wyjdź na kawę albo spacer do parku! Umów się na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi! Miej oczy szeroko otwarte, bo nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie poznasz tego właściwego, wyjątkowego mężczyznę.

Pozwól się zaskoczyć

Być może masz „swój typ”. Możliwe, że bardziej podobają Ci się blondyni, sportowcy lub buntownicy. Może jesteś osobą, która lubi planować, osiągać cele w ściśle wyznaczonych terminach i irytuje Cię fakt, że jeszcze nie masz chłopaka. Odpuść trochę kontrolę, presję i planowanie. Otwórz się na to, co nieznane i niespodziewane. Bardzo często tak właśnie poznają się nowe pary – (niby) przypadkiem.

Nabierz dystansu

Poznawanie nowych osób i chodzenie na randki może być wyczerpującym i frustrującym zajęciem. Możemy też potraktować proces szukania partnera jak zabawę, przyjemność i dowiadywanie się nowych rzeczy o sobie. Dzięki nabraniu odrobiny dystansu, łatwiej przebrniemy przez te nie do końca udane spotkania i szybciej przełamiemy lody poznając osobę, która na prawdę nas interesuje. 

Wybierz najlepszy dla siebie sposób na znalezienie chłopaka

Wiele z nas ma różnorodne doświadczenia związane z tym jak znaleźć chłopaka. Jedne z nich są bardziej skuteczne, inne przynoszą uboższe rezultaty. Przedstawiamy metody, które nie są skomplikowane, a pozwalają na szybkie poznanie nowych osób. Ciekawe który ze sposobów wybierzesz dla siebie!

Zobacz także jak znaleźć dziewczynę

Nowe hobby

Czy od dawna marzysz, by zapisać się na salsę? Chcesz popracować nad kondycją i szukasz ciekawych zajęć sportowych? A może zawsze chciałaś spróbować malowania? Nowe aktywności to nie tylko możliwość kontaktu z ludźmi, ale też okazja do samorozwoju i poszerzania swoich horyzontów. Może już niedługo odkryjesz swoją nową pasję? A jeśli przy okazji poznasz swojego wymarzonego partnera, to świetnie!

Randki przez Internet

Przestrzeń wirtualna jest pełna możliwości ale też zagrożeń. Jak znaleźć chłopaka przez Internet? Warto korzystać z zaufanych i sprawdzonych portali oraz aplikacji, których użytkowanie kontrolowane jest przy pomocy odpowiednich regulaminów.

Jak znaleźć chłopaka przez Internet
Jak znaleźć chłopaka przez Internet / pexels.com / freestocks.org

Każdy portal dla singli ma swój charakter, specyficzną grupę użytkowników oraz darmowe i płatne funkcje. Możesz założyć konto na jednym lub na kilku z nich i zobaczyć który jest dla Ciebie najlepszy. 

Podróże

Podczas podróży zwiedzasz wiele miejsc i poznajesz nowe osoby. Podczas wakacji jesteś też bardziej odprężona/y, w dobrym nastroju i nie martwisz się swoją pracą ani innymi obowiązkami. Wszystkie te czynniki sprawiają, że jesteś bardziej otwarta/y na wychodzenie do ludzi, rozmowy, zabawę i żartowanie. Warto rozważyć wzięcie udziału w zorganizowanym wyjeździe, na którym poznasz osoby w twoim przedziale wiekowym z całej Polski. 

Poszukiwanie nowego partnera to proces, który może być przygodą i przyjemnością. Warto podejść do tego z głową, otwartością i odrobiną spontaniczności.

Jak znaleźć chłopaka przez Internet?

Najlepszym sposobem będą zaufane portale, na których będziesz mogła/mógł porozmawiać z wieloma osobami z różnych lokalizacji. Randki przez Internet mogą być świetną zabawą ale też początkiem poważniejszej relacji. Przed spotkaniem w realu warto poświęcić trochę czasu na lepsze poznanie drugiej osoby.

Dlaczego mimo długotrwałych starań wciąż nie udaje mi się znaleźć chłopaka?

Często narzucanie sobie zbyt dużej presji związanej z koniecznością znalezienia partnera sprawia, że stajesz się spięta/y, sfrustrowana/y i pogarsza Ci się nastrój. Nie jest to najlepszy stan do przyciągnięcia nowego chłopaka. Być może czasem warto trochę odpuścić i oprócz skupiania się na poszukiwaniach, poświęcać czas sobie, swoim pasjom i przyjemnościom.

Jak znaleźć sobie chłopaka na wakacjach?

Podróże sprzyjają spotykaniu nowych ludzi, więc poznanie ciekawego mężczyzny na wakacjach nie powinno stanowić problemu. Należy jednak uważać na osoby, które chcą nas w jakikolwiek sposób wykorzystać lub oszukać.

Jak znaleźć chłopaka na stałe?

Nie ma jednego uniwersalnego sposobu zapewniającego, że poznany mężczyzna będzie tym jedynym. Warto kierować się rozsądkiem, intuicją i własnym szczęściem, a związek traktować jako coś, co wzbogaca nasze życie, a nie je definiuje.

Comments to: Jak znaleźć chłopaka? Najlepsze sposoby

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *