Wiedza o tym, jak podrywać dziewczyny, tak naprawdę nie sprowadza się do kilku prostych trików. Każda dziewczyna jest inna, w związku z czym sprawą się komplikuje. Na szczęście jednak istnieje kilka sposobów, które pomogą w poderwaniu dziewczyny. Zajrzyj do artykułu i poznaj nasze najlepsze sposoby na podryw!

Jak poderwać dziewczynę?

Zanim przejdziemy do tego, jak podrywać dziewczyny, zacznijmy od tego, że najpierw należy się dobrze przygotować. Chłopak, który chce poderwać dziewczynę, powinien się rozluźnić i wyluzować. Stres może wszystko popsuć, więc zanim zdecydujesz się na podryw – podejdź do tego zadaniowo. Pomoże Ci a tym nasza instrukcja krok po kroku. Przeczytaj i dowiedz się, jak poderwać dziewczynę!

Czytaj także: jak znaleźć dziewczynę?

Poznaj ją

Dziewczyny uwielbiają facetów, którzy są nimi zainteresowani. Dlatego też dowiedz się czegoś o niej czegoś więcej – np. jaka jest oraz co lubi robić. Dzięki temu łatwiej będzie Ci również zacząć rozmowę. Pamiętaj również, aby w trakcie rozmowy zadawać jej pytania i słuchać, co ma Ci do powiedzenia. Skup się na tym, co mówi, słuchaj ze zrozumieniem i utrzymuj kontakt wzrokowy.

Jak poderwać fajną dziewczynę
Jak poderwać fajną dziewczynę. Photo by Jeremy Bishop on Unsplash

Postaraj się również być swobodnym i naturalnym. Unikaj powtarzania wyuczonych formułek, a w razie wątpliwości, co do tego, jak zacząć, po prostu powiedz do niej „cześć”.

Rozśmieszaj ją

Są różne sposoby na podryw, aczkolwiek jeden jest wyjątkowo skuteczny – śmiech. Dziewczyny uwielbiają mężczyzn z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Nie przejmuj się również tym, czy Twoje poczucie humoru nie jest za bardzo sarkastyczne lub perwersyjne. Tak sługo, jak nie będziesz sztuczny, a ona będzie śmiała się z Twoich żartów, wszystko będzie dobrze. Unikaj jednak żartów na temat wiary, polityki i innych wrażliwych tematów, które mogą sprawić, że poczuje się obrażona.

Nie bój się flirtować

Czas, by zmienić bycie miłym i rozmownym na filtr. W przeciwnym wypadku możesz już na zawsze utknąć w tzw. friend zone. Bycie przyjacielem nie jest złe, aczkolwiek nie prowadzi to do bycia z sobą. Zdobądź się więc na odrobinę flirtu, a udowodnisz dziewczynom, że jesteś dobrym materiałem na coś więcej niż przyjaciela. Stopniowo postaraj się także przełamać barierę dotyku. Na początku spróbuj kilku niewinnych i zupełnie przypadkowych dotknięć. Nie wiesz jak skutecznie filtrować? Skorzystaj z pomocy Internetu i odwiedź najlepsze portale randkowe. W jakim celu? Głównie po to, by poćwiczyć swoje umiejętności. Dobra bajera to podstawa, a portale dla samotnych bez rejestracji to świetne miejsce do tego, by ją podszlifować!

Trzymaj ją na dystans

Kolejnym krokiem jest odsunięcie się od dziewczyny, która Ci si e podoba. Jeżeli flirt podziałał i ona złapała się na haczyk – następnie powinieneś się od niej zdystansować. Niech poczuje Twój brak i za Tobą zatęskni. Możesz np. jako pierwszy kończyć rozmowę, co dodatkowo udowodni jej, że nie jesteś desperatem. Kończąc temat, możesz rzucić np. „dokończymy to kiedyś przy kawie!”. Jeżeli weźmiesz od niej numer telefonu, nie zasypuj jej wiadomościami i telefonami chwilę później. Odezwij się następnego dnia, co zasieje w niej trochę niepewności. Pamiętaj również, żeby nie odpowiadać na wiadomości od razu. Daj sobie przynajmniej 5 minut – przynajmniej na początku znajomości. 

Wyjdź z inicjatywą

Po chwilowym braku zainteresowania pora na to, by wyjść do niej z inicjatywą. Nie bój się i zapytaj, czy z Tobą wyjdzie – nawet na niezobowiązujący spacer. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Podobnie zresztą jest w relacjach damko–męskich. Dopóki nie zaprosisz jej na randkę, nie będziesz wiedział, czy ona jest Tobą zainteresowana, czy może już na zawsze utknąłeś we friend zone. Jeśli odmówi – trudno, jej strata. Jeżeli jednak się zgodzi, zaproponuj jej spotkanie w fajnym miejscu, gdzie dziewczyna poczuje się luźniej. Nie proponuj od razu kolację przy świecach, ponieważ może ją tą zniechęcić już na samym początku Waszej znajomości.

Nie popełniaj tych błędów!

Kluczem do sukcesu w podrywaniu dziewczyn jest również to, by nauczyć się nie popełniać błędów, które inni faceci nagminnie powtarzają. Mowa tu m.in. o tekstach typu „czy bolało jak spadałaś z nieba aniele?”. Znacznie częściej wywoła on bowiem śmiech i niedowierzanie, niż pozytywną reakcję dziewczyny.

Sposoby na poderwanie dziewczyny
Sposoby na poderwanie dziewczyny. Photo by Szabo Viktor on Unsplash

Pamiętaj również, by za bardzo się ze swoimi zamiarami nie zdradzać. Kobiety nie lubią natarczywych facetów, którzy nie dają im odetchnąć. Jeśli widzisz u niej brak zainteresowana – lepiej będzie odejść niż dalej w to brnąć. Na samym końcu warto także dodać, że wbrew pozorom alkohol nie dodaje odwagi. Zbyt duża jego ilość może sprawić, że nie wyjdziesz na tak bystrego i elokwentnego faceta, jakbyś chciał.

Co działa na podryw?

Naturalność, pewność siebie oraz lekka nuta tajemniczości. Nie wykazuj jej zainteresowania od samego początku – kobiety również lubią zdobywać mężczyzn!

Co nie działa i czego unikać?

Nachalnego podrywu i tanich tekstów rodem z osiedlowego trzepaka. Unikaj też podrywania dziewczyn po alkoholu.

Gdzie można poćwiczyć podryw?

Sztukę rozmawiania oraz filtrowania z dziewczynami można zacząć od portali randkowych, gdzie możesz sprawdzić reakcje dziewczyn na dane teksty.

Jak skutecznie poderwać dziewczynę?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem i poznaj najlepsze sposoby na podryw!

Comments to: Jak poderwać dziewczynę? Najlepsze sposoby na podryw

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *