Dla niektórych mężczyzn zaproszenie kobiety na randkę może być sporym wyzwaniem. Faceci bywają nieśmiali lub najzwyczajniej w świecie niedomyślni. Jeżeli obiekt Twojego zainteresowania nie zauważa, że wpadł Ci w oko lub nie ma okazji, by zaprosić Cię na spotkanie we dwoje przejmij inicjatywę. Dziś zaproszenie chłopaka na randkę nie należy do faux pas, dlatego odważ się i działaj.

Jak zaprosić chłopaka na pierwsze spotkanie
Jak zaprosić chłopaka na pierwsze spotkanie / unsplash.com / Sharon McCutcheon

Nie masz nic do stracenia, chyba że on nie będzie zainteresowany. To jednak nie powód, by nie spróbować. Jeśli bardzo Ci się podoba, warto wykazać się inicjatywą i sprawdzić, jak sytuacja się rozwinie. Bądź jednak sprytna i pomysłowa. Wtedy ewentualna porażka pozostanie niezauważona, a Wasza relacja w najgorszym wypadku nie ulegnie zmianie. 

Jak zaprosić chłopaka na randkę-bądź ostrożna i sprytna

Jeżeli on do tej pory nie zauważył, że wzbudza Twoje zainteresowanie, lub mówiąc prościej nie masz już nadziei na to, że zauważy i wiesz, że powinnaś przejąć inicjatywę lub odpuścić, spróbuj aby mieć pewność, czy on też coś do Ciebie czuje. Twój obiekt zainteresowania może rzeczywiście niczego nie zauważył, jest bardzo nieśmiały lub boi się, że nie ma u Ciebie szans. Spróbuj wykazać się ostrożnością, ale postaraj się jednocześnie, aby to on poczuł się wyjątkowo wśród pozostałych znajomych.

Znacie się od jakiegoś czasu i macie wspólnych znajomych? Ostrożnie zbliż się do niego, znajdź pretekst, aby pod pozorem niezobowiązującego spotkania pobyć z nim sam na sam. To dobre na początek, by przekonać się, czy on też się Tobą interesuje. Jeżeli Twoje serce wciąż bije mocniej na widok byłego, sprawdź czy on coś do Ciebie czuje. Sposobem na to, jak odzyskać byłego może być sms, e-mail, telefon i niewinna rozmowa. Sprawdź, czy jest zainteresowany w niezobowiązujący sposób. 

Jak zaprosić faceta na randkę-kreatywne sposoby

Pod pozorem pomocy wiele możesz zdziałać. Zastanawiasz się, jak zaprosić chłopaka na randkę tak, by nie zauważył, że to Twoja inicjatywa i zyskał większą pewność, że Cię zainteresował? Znajdź coś, co Was łączy i poproś go o przysługę w tej kwestii. Poczuje się dowartościowany i na pewno nie odmówi. Możesz zaproponować pomoc Jemu, jeśli jest coś, w czym możesz mu się przydać. Możesz również zorganizować coś, w czym weźmiecie razem udział dla kogoś z waszego, wspólnego otoczenia. Lubicie zwierzęta? Zaproponuj mu wspólny spacer z psami. Od dawna masz kupione bilety na koncert, jednak koleżanka zachorowała? Zaproś jego, aby bilety się nie zmarnowały, a może jeszcze ich nie masz? On nie musi o tym wiedzieć.

Jesteś kreatywna i masz mnóstwo pomysłów na to, jak zaprosić chłopaka na spotkanie? A może wybierzesz sposób prosty i bezpośredni? On będzie pozytywnie zaskoczony Twoją otwartością. Podaj mu karteczkę ze swoim imieniem i numerem telefonu. Jeśli będzie chciał, zadzwoni. Nie zapomnij obdarzyć go w tej chwili spojrzeniem w oczy i uśmiechem. Upewnij się, że karteczka na pewno jest w jego dłoniach bezpieczna, jeśli ją zgubi, oboje możecie czuć rozczarowanie. Ten sposób jest dobry na próbę umówienia się z chłopakiem, którego poznałaś przypadkiem w pociągu, autobusie, na wycieczce lub w pubie. 

Jak zaprosić chłopaka na spotkanie gdy poznaliście się w sieci?

Dla osób, które flirtują online najczęściej elektroniczne zaproponowanie spotkania nie jest stresującym momentem. Jeżeli jednak czujesz, że ten facet wywarł na Tobie wyjątkowe wrażenie i nie chcesz zepsuć tej znajomości, nie pytaj go wprost tylko spróbuj subtelnie zachęcić do przejęcia inicjatywy. Jeżeli znasz najlepsze portale randkowe i jesteś doświadczoną randkowiczką w sieci, posługuj się bardziej bezpośrednimi zagrywkami.

Jak zaprosić chłopaka na spotkanie
Jak zaprosić chłopaka na spotkanie / unsplash.com / Austin Loveing

Odpowiedz sobie na pytanie, czego oczekujesz od pierwszej randki i działaj. Przecież nie znacie się w realu, nie masz nic do stracenia. Jeśli rozmawiacie ze sobą już długo odważ się. Jak zaprosić faceta na randkę? Zapytaj żartobliwie, czy już zawsze będziecie rozmawiać tylko online? Daj do zrozumienia, że chcesz przejść na kolejny etap znajomości. 

Kilka sposobów na pretekst do spotkania właśnie z nim

Najlepszym sposobem na to, żeby i jak zaprosić chłopaka na spotkanie jest wymyślenie pretekstu, który będzie doskonałą okazją do randki we dwoje. Dziewczyny są mistrzyniami wyszukiwania powodów, wymówek, tysiąca spraw.

Wykorzystaj to pozytywnie i pozwól mu na nieświadomość, że właśnie wpadł w Twoją randkową pułapkę. Zobacz, czy będzie czuł się w niej dobrze, jeśli tak z pewnością zauważysz i będziecie mogli zagrać w otwarte karty.

Gdzie pójść z chłopakiem na pierwszą randkę?

Na pierwszą randkę najlepiej wybrać się na spacer, do kina, do kawiarni lub na wspólną przejażdżkę rolkami, rowerem.

Czy mogę pierwsza zaproponować mu potkanie?

Oczywiście, że tak. Zrób to jednak subtelnie. Jeśli boisz się odmowy wymyśl pretekst do niby niezobowiązującego spotkania.

Jak zaprosić chłopaka na spotkanie, jeżeli jest obecnie w związku?

Jeśli on jest z kimś innym lepiej odpuść, jeżeli jednak widzisz, że związek już praktycznie jest skończony pociesz go i zbliż się do niego w trudnych chwilach rozstania.

Jak go zaprosić na spotkanie podczas obozu/kolonii?

Jeżeli nie macie okazji by pobyć sam na sam, zaplanuj spędzanie wolnego czasu wśród najbliższych znajomych. Zbliż się do niego, zostaw swój numer telefonu i powiedz, że po powrocie możecie któregoś dnia spotkać się w interesującym miejscu.

Comments to: Jak zaprosić chłopaka na randkę? Zobacz nasze pomysły

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *