Dziewięć na dziesięć osób uprawiających sex czuje się podniecona odpowiednią rozmową erotyczną ze swoim partnerem, gdyż dirty talking aktywuje strefy erogenne mózgu podwzgórze i ciało migdałowate. Czym jest dirty talking i jak z niego uczynić atrybut w życiu seksualnym? 

Dirty talking w łóżku
Dirty talking w łóżku / unsplash.com / Dainis Graveris

Najpotężniejszym narządem płciowym człowieka jest jego mózg. Prowokacyjna, erotyczna rozmowa i t w jaki sposób nasz mozg odbiera te bodźce, może dodać niezwykłej pikanterii w naszych związkach lub kontaktach z okazjonalnymi partnerami. Niegrzeczne rozmowy, czyli dirty talking, to rodzaj gry erotycznej, która zaspokaja nasze pragnienie intymnej konfrontacji słownej, a także pożądanie aktywności seksualnej w sposób, który pomaga partnerom nawiązać więź psychiczną, fizyczną i emocjonalną. Oprócz tego, dirty talking może funkcjonować, jako część procesu wyrażania zgody. Zapytanie o akty z wyprzedzeniem w seksowny sposób może pomóc w upewnieniu się, że masz zielone światło od swojego partnera, aby je wykonać.

Dirty talking w łóżku

Jedną z podstaw dirty talking jest zrozumienie, w jaki sposób lubisz opisywać swoją fizyczność sobie i swoim partnerom. Język anatomiczny jest bardzo płciowy, więc masz możliwość wyboru słów, którymi wolisz opisać swoje ciało. 

  • Zadaj sobie pytanie czy lubię podręcznikowe słowa, takie jak srom, aby opisać moje części, czy wolę język oceniany jako nieco wulgarny, taki jak cipa lub cipka? Pomyśl o tym, że następujące potencjalnie erotyczne słowa są kobiece, męskie lub neutralne pod względem płci: cycki, kutas, śmieci, tyłek, włosy, usta.
  • Jeśli jesteś początkującym, najlepiej zacząć od małych rzeczy i ocenić, jak się czujesz i jak reaguje twój partner, zwłaszcza jeżeli dirty talking jest dla was obojga czymś nowym. Na początek po prostu opisz, co robisz lub chcesz z nimi zrobić. Upewnij się, że nie brzmisz jakbyś czytał instrukcję obsługi lub receptę. Rozmowa powinna być naturalna. 

Sex telefon, co mówić żeby było sexy?

Dirty talking to niezawodna technika seksu przez telefon, kiedy opisywanie tego, co robisz, jest kluczowe. Jeśli jesteś zbyt zdenerwowany, aby zacząć twarzą w twarz, przetestuj wody za pomocą wiadomości tekstowej lub przez telefon.

Seks przez telefon może być niesamowicie przyjemnym doświadczeniem dla obu stron, również w związkach, zwłaszcza jeśli próbujesz utrzymać bliskość w związku na odległość. Mówienie partnerowi o swoich niegrzecznych myślach i i tym co robisz ze swoim ciałem przez telefon jest bardzo podniecające.  Zrozumiałe jest, że wielu z nas nie czuje się z natury dobrze wypowiadając na głos najbardziej perwersyjne fantazje. 

Najbardziej seksowne słowa

Zanim nawiążesz z kimś seks relację przez wideo, SMS-a lub telefonicznie, powinieneś dowiedzieć się, jakie rzeczowniki i przymiotniki te osoby lubią, jakie słowa sprawiają, że czują się seksownie zmotywowane. 

Sex telefon - co mówić
Sex telefon – co mówić / unsplash.com / Dainis Graveris

Jak najłatwiej to zrobić? Podziel się ze swoim partnerem słowami, które Ty lubisz i dopytaj o jego preferencje:

  • „Podoba mi się, kiedy nazywasz moją cipkę cipką lub pochwą, ale mam negatywny skojarzenia z waginą. Jakie słowa są dla ciebie najlepsze?
  • „Naprawdę lubię, kiedy poetycko opowiadasz o tym, jak silne i solidne są moje plecy, ale nie lubię słowa „masywny”. Czy możesz go nie używać w czasie sexu?

Jeśli jesteś ze swoim partnerem od jakiegoś czasu, być może już wiesz, jakie słowa lub fantazje go podniecają, a także znasz wszelkie nazwy i przydomki części intymnych, które lubi używać podczas seks. Jeśli planujesz seks przez telefon z nowym lub nawet wirtualnym partnerem, możesz spokojnie wykorzystać doświadczenie z realnego życia w czasie seksu przez telefon.

Dirty talking w łóżku

Zdrowa komunikacja erotyczna w czasie sexu pomoże Tobie i Twoim partnerom poczuć się bliżej i bardziej komfortowo, nie tylko w w łóżku, ale także w całym związku. Rozmawiając, nawet brzydko, zdobędziesz głębszą wiedzę o wzajemnych pragnieniach. Należy pamiętać, że komunikacja seksualna to coś, co wymaga praktyki i informacji zwrotnej.

Możesz mieć początkowo wrażenia, że Twój sposób komunikacji jest nienaturalny i niezręczny. W rezultacie pamiętaj, aby zadawać pytania, prosić o informacje zwrotne i odkrywać nawzajem swoje doświadczenia i pragnienia. Oprócz poprawy komunikacji, ustalenie, co powiedzieć lub zrobić podczas seksu, pomoże w dojściu do wspólnej satysfakcji seksualnej i większej przyjemności.

Co mówić w czasie seksu?

Zademonstruj swojemu partnerowi, że bardzo zależy Ci na jego przyjemności i zrobisz wszystko, aby go zadowolić, co może również dać Twojemu partnerowi wrażenie posiadania kontroli.

Jakie są zasady rozmowy w czasie seksu?

Nie spiesz się. Zacznij od rozmowy o swoich uczuciach. Pobudzenie można zwiększyć poprzez głęboki wdech i głęboki wydech w rytmie ze swoim partnerem. Możesz zacząć od powiedzenia mu, co chcesz zrobić i obserwowania ich reakcji.

Jakie są korzyści z dirty talking?

Jest stymulatorem mózgu. Twój mózg jest odpowiedzialny za podekscytowanie i satysfakcję i tutaj zaczynasz tworzyć swoje najdziksze fantazje.
Zwiększa ogólne podniecenie Ciebie i Twojego partnera. Nie ma lepszego sposobu na przygotowanie się do nocy pełnej przyjemności niż zaangażowanie się najpierw w brzydką rozmowę.
Pomaga nawiązać bardziej intymne połączenie z partnerem. Sex rozmowy są bardzo osobiste i prywatne, co prowadzi do głębszej relacji z partnerem.

Comments to: Co to jest dirty talking? Wyjaśniamy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *