Punkt G uchodzi za centrum kobiecej rozkoszy. To tajemnicze miejsce, wokoło którego powstało wiele pytań i mitów. Czy stymulacja punktu G prowadzi do najlepszego orgazmu w życiu? Jeśli tak, jak w ogóle go znaleźć? Odpowiedzi poszukuje każdy dobry kochanek i każda kobieta, która chce czerpać większą przyjemność z masturbacji. A czy Ty wiesz wystarczająco dużo na temat najciekawszego obszaru w ciele każdej kobiety? Dowiedz się, czym jest punkt G i czy faktycznie zawsze warto go szukać.

Punkt G co to jest?

Punktem G nazywany jest niezwykle unerwiony, niewielki obszar pochwy kobiety. Jego stymulacja uznawana jest za bardzo pożądaną, prowadzi do intensywnych doznań. Każdy dotyk odczuwany jest bardzo wyraźnie – w różnym tego słowa znaczeniu. Bardzo często osoby zastanawiające się, co to jest punkt G, kojarzą go jedynie z niezapomnianymi orgazmami.

Jak znaleźć punkt G
Jak znaleźć punkt G / unsplash.com / Malvestida

Stymulacja tego obszaru nie jest jednak konieczna do doświadczenia szczytu przyjemności. Mimo to przyda się, gdy kobieta chce osiągnąć kobiecy wytrysk, który nie musi być jednak związany z orgazmem.

Punkt G gdzie jest?

Wiesz już, co to jest punkt G. Pytanie tylko, jak go znaleźć? To dosyć trudne zadanie. Punkt G zlokalizowany jest na przedniej ścianie pochwy. To obszar mający około jednego centymetra kwadratowego. Można go jednak wyczuć – ma szorstką strukturę. Poszukiwania punktu G najlepiej prowadzić przy użyciu palca, bo to gwarantuje dokładne sprawdzenie każdego rejonu. Najłatwiej będzie znaleźć go kobiecie, która szuka go sama w sobie. Podczas seksu, szczególnie takiego klasycznego, raczej ciężko będzie stymulować to miejsce.

Wiedząc gdzie jest punkt G, warto znaleźć partnerkę, z którą dobrze byłoby tę wiedzę wykorzystać. Dobre portale randkowe, portal randkowy dla singli lub też strony, na których panie szukają panów to idealne miejsca do odnalezienia partnerek seksualnych.

Czy stymulacja punktu G zawsze daje niezapomniane orgazmy?

Kobiety często mają różne fantazje erotyczne związane z orgazmem osiąganym poprzez pieszczenie punktu G. Czy taki orgazm faktycznie różni się od tych osiąganych w inny sposób? Znaczna część pań największą przyjemność odczuwa poprzez stymulację łechtaczki. Niektóre wręcz nie potrafią osiągnąć orgazmu wynikającego jedynie ze stymulacji pochwy. Z tego względu znalezienie punktu G wcale nie musi wiązać się z większą przyjemnością niż ta osiągana dzięki łechtaczce.

Każda kobieta jest inna i każda ma swoje upodobania. Przyjemność odczuwana podczas seksu ma często wymiar psychologiczny. Większe podniecenie może skutkować bardziej intensywnym orgazmem i niekoniecznie wyniknie to ze stosowania nietypowych technik pobudzania miejsc intymnych. Dla większości kobiet osiągnięcie fantastycznego orgazmu będzie wymagało jedynie pobudzania łechtaczki. To nawet lepiej, bo dostęp do niej jest znacznie łatwiejszy.

Najlepszym dowodem na istnienie punktu G są kobiety same w sobie. To one w najlepszy sposób potrafią go odnaleźć. Stąd też wiele z nich uważa, że stosunki seksualne w relacji kobieta-kobieta to najlepsze co mogło je spotkać. W celu odnalezienia takich partnerek warto przeglądać nie tylko sex portale randkowe, które wiele osób poleca, ale również portale lesbijskie, gdzie ekspertek z pewnością nie brakuje.

Punkt G co to jest w kontekście kobiecego wytrysku?

Aktywowanie punktu G może jednak prowadzić do kobiecego wytrysku. Dokładnie tak, dziewczyny także mogą mieć wytrysk! Jest on zjawiskiem słabo poznanym, a badacze dalej nie są pewni jego pochodzenia. Panie najczęściej osiągają go właśnie dzięki stymulacji punktu G. Z reguły jednak wymaga to ćwiczeń. Zaledwie mała część kobiet potrafi tryskać bez odpowiednich przygotowań.

Punkt G - gdzie się znajduje
Punkt G – gdzie się znajduje / unsplash.com / We-Vibe Toys

Nawet jeśli wiesz, gdzie jest punkt G, to pobudzanie go niekoniecznie doprowadzi do wytrysku. Wydaje się, że ze zdolnością do osiągania tego zjawiska związana jest odpowiednia aktywizacja mięśni Kegla. Ćwiczenia mające na celu naukę wytrysku polegają właśnie na wzmacnianiu tych mięśni. Można zastosować do tego na przykład kulki gejszy.

Jakie są najlepsze pozycje do szukania tego miejsca?

Wiele osób zastanawia się, czy rozmiar ma znaczenie podczas poszukiwań punktu G. Odpowiedź jest prosta – nie. Punkt G położony jest bardzo blisko wejścia do pochwy, dlatego długość penisa nie wpłynie na poszukiwania. Z drugiej strony jednak penis sam w sobie niezbyt nadaje się do stymulowania obszaru G. Znacznie lepiej robić to palcem.

Jeśli jednak chcemy już spróbować znaleźć punkt G podczas stosunku, najlepsze będą pozycje pozwalające na kontakt penisa z przednią ścianą pochwy. Dobrze sprawdzą się tutaj wszystkie pozycje, w których partnerzy znajdują się przodem do siebie. Przykładem będzie pozycja misjonarska. Nie gwarantuje to jednak sukcesu – szczególnie na samym początku. Z racji tego, gdzie jest punkt G, łatwiej będzie znaleźć go: palcem, zabawką, a nawet językiem.

Sprawdź również portal randkowy dla gejów.

Punkt G gdzie jest u mężczyzny?

Mężczyźni również mają miejsce analogiczne go kobiecego punktu G. Znajduje się ono w odbycie, w okolicach prostaty.

Czy każda kobieta ma punkt G?

To nazwa określonego obszaru w pochwie kobiety, więc tak – każda kobieta go ma. Nie znaczy to jednak, że każda dziewczyna będzie odczuwała przyjemność ze stymulacji.

Czy można znaleźć punkt G podczas seksu?

Podczas klasycznego stosunku będzie to trudne, ponieważ penis nie jest przystosowany do stymulacji tego punktu. Można jednak spróbować szukać miejsca G na przykład podczas seksu oralnego.

Czy zabawki erotyczne przydadzą się podczas szukania punktu G?

Istnieją specjalne wibratory i inne tego typu gadżety, które przystosowane są do pobudzania punktu G.

Comments to: Gdzie jest punkt G u dziewczyny?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *