Zastanawiasz się, jak uzyskać najwięcej gorących wrażeń w trakcie intymnego zbliżenia z ukochaną osobą? W takim razie ten artykuł powinien Cię zainteresować! Wymieniliśmy dla Ciebie najlepsze pozycje seksualne, które uważane są za najprzyjemniejsze podczas stosunku. Nadszedł czas, aby zrewidować swoją Kamasutrę pod kątem nowych doświadczeń.

Pozycje seksualne
Pozycje seksualne / pexels.com / Ivan Babydov

Najciekawsze pozycje seksualne, które musisz znać!

Ponieważ ludzie są różni, często preferują różne pozycje seksualne. Niemniej jednak istnieją najlepsze pozycje do seksu, które sprawiają, że „Wielki O” jest bardziej prawdopodobny, niż kiedykolwiek wcześniej. Po prostu dlatego, iż są niezwykle wygodne, a jednocześnie zapewniają idealny kąt pomiędzy penisem a wnętrzem pochwy partnerki.

Należy pamiętać, że sam seks nie zapewni sam w sobie najlepszych doznań. Ważne są również początki, takie jak gra wstępna. Od tego, jak dobrze całować i przytulać w trakcie gry wstępnej, zależy dalsza część doświadczenia. Nie zajmując więcej czasu, przejdźmy do tego, jakie najlepsze pozycje sexualne warto poznać.

Pozycja misjonarska w nowej formie – co należy o niej wiedzieć?

Pozycja klasyczna, zwana także misjonarską zdobyła uznanie jednej z najlepszych pozycji seksualnych, gdy liczymy na punkt kulminacyjny w łóżku. Jej sekret: w tej pozycji stymulowana jest również łechtaczka partnerki. To znacznie zwiększa szanse kobiety na szczytowanie.

W zredefiniowanej pozycji misjonarskiej kobieta, jak zwykle w klasycznej pozycji misyjnej – wygodnie leży na plecach. Mężczyzna zaś pochyla się nad nią z wyciągniętymi ramionami, aby mógł bez problemu zrelaksować się i penetrować ją swoim penisem. Następnie kobieta łączy nogi. Mężczyzna zaś kładzie swoje nogi na zewnątrz po prawej i lewej stronie.

Ciekawe pozycje seksualne
Ciekawe pozycje seksualne / pexels.com / Anna Alexes

Kolejnym krokiem jest nasunięcie nieco miednicy na miednicę partnerki i rozpoczęcie rytmicznego ruchu bioder. W rezultacie kość łonowa partnera doskonale stymuluje łechtaczkę kobiety, co znacznie przybliża ją do orgazmu. Pomimo tego, że najlepsze pozycje seksualne pochodzące od klasycznej misjonarskiej są nietypowe, dzięki odpowiedniemu skoordynowaniu ruchów obojga partnerów przyniesie dużo dobrej zabawy.

Najlepsze pozycje do seksu? – klasyczny mostek!

Bridge, czyli mostek to jedna z najlepszych pozycji w łóżku. Można go odnaleźć w klasycznej Kamasutrze, słynnej indyjskiej teorii miłości. A to już mówi wiele o prestiżu tego ułożenia. Nic w tym dziwnego, ponieważ nauka szczegółowo omawia poprawną, a tym samym satysfakcjonującą praktykę miłośną mężczyzny i kobiety.

W tej pozycji seksualnej kładziesz się na plecach z nogami do góry, rozchylając je. W tym czasie partner czeka na partnerkę, która podnosi miednicę tak, aby zatrzymać się w pozycji przypominającej mostek. Partner w tym momencie obejmuje biodra kobiety, penetrując ją pod idealnym kątem dotykającym najwrażliwszych na orgazm punktów przyjemności. Zaletą tej pozycji jest możliwość patrzenia sobie głęboko w oczy.

Odwrócona pozycja na jeźdźca – zabawa pod prąd

Inną pozą z Kamasutry jest odwrócona pozycja na jeźdźca. Najlepsze pozycje sexualne powinny stymulować do działania obojga partnerów. I tak też jest w tym przypadku. W przeciwieństwie do klasycznej pozycji na jeźdźca tu partnerka siada odwrotnie na kolanach partnera, tak aby patrzeć na jego stopy. Nogi partnerki są z kolei zgięte.

Wskazówką jest ostrożne pochylenie się trochę do przodu, a także rytmiczne poruszanie się po partnerze w przód i w tył, gdyż penetracja staje się głębsza i bardziej odczuwalna. W ten sposób można optymalnie stymulować ważne strefy erogenne, takie jak punkt G. Co więcej, łechtaczka także nie jest zaniedbywana.

Pozycja na łyżkę – intymna bliskość partnerów

Jedną z najlepszych pozycji seksualnych jest pozycja na łyżkę. Stoi za tym fakt, iż jest znana ze szczególnie intensywnej stymulacji punktu G partnera. Jest również cudownie wygodna, ponieważ nie wymaga dużo wysiłku ze strony obojga partnerów. Idealna dla wszystkich, którzy lubią czuć się komfortowo podczas seksu.

Jak sprostać tej pozycji? Celebrowana jest na leżąco. Należy położyć się na boku, kobieta znajduje się z przodu. Mężczyzna szuka kontaktu z plecami partnerki swoim brzuchem. Ze względu na intensywny kontakt fizyczny pozycja ta jest niezwykle intymna, będąc doskonałym sposobem na miłość. Jeśli partner w trakcie stosunku ma wolną rękę, może pieścić piersi i sutki partnerki lub od czasu do czasu lekko uderzyć ją w pośladki. To z pewnością rozbudzi żądzę pożądania, która eksploduje w równoczesnym orgazmie partnerów.

Najlepsze pozycje do seksu – eksperymentowanie jest dobre

Jak wyjaśniają seksuolodzy na całym świecie, wszyscy jesteśmy różni i niekoniecznie reagujemy tak samo na stymulację seksualną. Z tego względu nie wolno więc się wahać próbowania nowych doświadczeń, bez wywierania na sobie presji. Jeśli jesteś singlem i szukasz kogoś o podobnej chęci do spróbowania nowych doznań, portale randkowe dla singli mogą być świetną opcją. Dzięki temu dobra zabawa i wspólne bezpieczeństwo dwojga partnerów będą wzmocnione przez chęć wspólnego poszukiwania nowych, ciekawych pozycji seksualnych.

Jakie są strefy erogenne kobiety?

W trakcie próbowania różnych pozycji seksualnych można się zastanowić, jakie części kobiecego ciała są erogenne? Najważniejsze z nich to łechtaczka, pochwa i jej punkt G, piersi i sutki, a także usta i szyja, uznawane za niezwykle romantyczne. Mało mężczyzn jest świadom faktu, że pieszczoty samej szyi czy ust są w stanie doprowadzić mały odsetek kobiet do pełnoprawnego orgazmu.

Jakie pozycje są polecane do uprawiania seksu w samochodzie?

Najlepsze pozycje do seksu w samochodzie to te na tylnym siedzeniu, nawet jeśli przestrzeń jest ograniczona, nadal istnieje wiele możliwych i przyjemnych ułożeń. Aby zmaksymalizować swoją przestrzeń, należy dobrze docisnąć siedzenia. Na pieska, czy nieklasyczny misjonarz wymieniony wyżej to pozycje, które warto wypróbować z tyłu samochodu.

Jakie są najlepsze pozycje seksualne na pierwszy raz?

Aby dowiedzieć się, jaka pozycja jest dla Ciebie idealna, należy poznać swoje ciało, a także partnera. Jeśli oboje czujecie się ze sobą komfortowo, prawdopodobnie każda pozycja będzie sprawiać przyjemność. Zalecane jest jednak zaczęcie zabawy od bardziej komfortowych pozycji jak np. na łyżeczkę.

Czy w trakcie zmiany pozycji warto zadbać o odpoczynek?

Jeśli seks trwa długo, nie należy się ścigać. Intymne zbliżenia nie są wyścigiem, z tego względu pomiędzy pozycjami rozsądnym ruchem są delikatne lub intensywne pieszczoty, wspólna masturbacja i duża doza bliskości.

Comments to: Najlepsze pozycje seksualne. Musisz je sprawdzić

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *