Seks z więcej niż jedną osobą w tym samym czasie to ekscytujące przeżycie. O takiej przygodzie marzą nie tylko mężczyźni, ale także wiele kobiet. Jeśli zastanawiasz się jak namówić żonę na trójkąt, czytaj dalej. W kolejnych akapitach znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Jak namówić dziewczynę na trójkąt
Jak namówić dziewczynę na trójkąt / iStock.com / travenian

Rozmowa i zrozumienie przede wszystkim

Udane życie seksualne to bardzo ważna kwestia. Z pewnością warto rozmawiać w małżeństwie na ten temat i szczerze opowiadać o swoich fantazjach i preferencjach. Jak namówić na trójkąt? Przede wszystkim postaw na szczerą rozmowę, ale jednocześnie nie naciskaj. Pamiętaj, że Twoja ukochana może nie mieć ochoty na takie przygody. Niektóre kobiety reagują także bardzo emocjonalnie na takie propozycje.

Jeśli nie wiesz, jakie podejście do takich spraw ma Twoja żona, warto najpierw się dowiedzieć. Dzięki temu możesz uniknąć zranienia drugiej osoby. Propozycja zaproszenia innej osoby do sypialni może bowiem sprawić, że partnerka poczuje się nieatrakcyjna. Sprawdź dyskretnie jakie podejście do trójkątów ma Twoja żona, a jeśli nie uważa ich za coś niestosownego, powiedz, że taka przygoda jest Twoją fantazją. Zadbaj jednocześnie o to, aby upewnić swoją ukochaną, że wciąż Ci się podoba. Jeśli Twoja żona nie będzie chciała spróbować, zrozum ją i uszanuj jej zdanie.

Jak namówić na trójkąt? Przedstaw zalety seksu w trójkącie

Jeśli nie masz pewności, co Twoja żona myśli o zaproszeniu do sypialni nowej osoby i zastanawiasz się, jak namówić na trójkąt, poznaj zalety takiego zbliżenia. Dzięki temu będziesz mógł przedstawić je drugiej połówce, co może zachęcić ją do eksperymentów. Oto kilka najważniejszych zalet seksu w trójkącie:

  • Ekscytujące doznania – uprawianie seksu w trójkącie jest bardzo przyjemne i umożliwia zaspokojenie potrzeb na wysokim poziomie. Mowa tutaj nie tylko o przyjemności dla faceta. Także partnerka może zyskać wiele, kto bowiem zrozumie potrzeby kobiety lepiej, niż inna kobieta?
  • Dreszczyk emocji – towarzyszy zawsze podczas poznania nowej osoby i pierwszych zbliżeń. Sex randki zapewnią Wam niezapomniane przeżycia.
  • Moc możliwości – do trójkąta można zaprosić zarówno kobietę, jak i mężczyznę, osoby o różnych orientacjach. Możliwości jest tak wiele, że każda para znajdzie coś dla siebie.

Jak namówić dziewczynę na trójkąt? Twoja ukochana powinna czuć się przede wszystkim bezpiecznie. Zapewnij ją, że razem poszukacie odpowiedniej osoby do wspólnych zabaw i podejmiecie ostateczną decyzję wspólnie. Czytaj dalej, a dowiesz się, gdzie warto szukać osoby do seksu w trójkącie.

Jak namówić na trójkąt
Jak namówić na trójkąt / iStock.com / blanaru

Gdzie szukać osoby do seksu w trójkącie?

Wiesz już, jak namówić żonę na trójkąt oraz jakie są jego główne zalety. Warto także dowiedzieć się, gdzie można znaleźć odpowiednią osobę. Świetnie sprawdzą się portale randkowe dla lesbijek. Znajdziecie tam nie tylko mnóstwo profili, które można wyszukiwać za pomocą filtrów, ale także anonse erotyczne. Ważne jest to, aby korzystać jedynie z zaufanych i bezpiecznych miejsc.

W sieci funkcjonuje przynajmniej kilka dobrych portali, na których można znaleźć kogoś do seksu w trójkącie. Warto pamiętać, że oferta ofercie nierówna. Przed zdecydowaniem się na założenie konta w konkretnym miejscu, zapoznajcie się z kilkoma opcjami. Dzięki temu uda Wam się wybrać portal, który najlepiej spełni Wasze oczekiwania.

Jeszcze przed nawiązaniem pierwszych kontaktów na portalu, ustalcie, czego oczekujecie i co jest dla Was ważne. Pamiętajcie także, aby zachować szczerość w stosunku do kobiet. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu i sprawnie znaleźć kogoś, kto ma podobne oczekiwania i fantazje. Zróbcie także wszystko to, co możliwe, aby zadbać o swój komfort i zdrowie. Aktualne wyniki badań i odpowiednie zabezpieczenie to podstawa. Jeśli osoba, którą chcecie zaprosić do sypialni, nie zgadza się na spełnienie tych warunków, warto poszukać kogoś innego. Jak namówić dziewczynę na trójkąt? Po prostu jasno przedstawcie Waszą wizję tej relacji, bądźcie także otwarci na propozycje.

Seks w trójkącie – to warto wiedzieć

Seks w trójkącie może być niesamowitą przygodą. Jeśli jesteś w związku, na pewno masz w głowie mnóstwo pytań. W kolejnych akapitach znajdziesz odpowiedzi na te, które wśród osób marzących o trójkącie zdarzają się najczęściej. Warto zapoznać się z informacjami, aby dowiedzieć się, czy seks w trójkącie to dobry pomysł.

Jakie są zasady w trójkącie?

Chociaż najważniejsze zasady ustalają same osoby zainteresowane, jest pewna kwestia, o której należy pamiętać zawsze. Mowa tutaj o zaspokojeniu każdego członka seksualnego trójkąta. Jeśli ktoś jest pominięty, taka zabawa po prostu nie ma sensu.

Czego unikać w trójkącie?

Do wspólnej sypialni nie należy zapraszać byłych partnerów. Nawet jeśli Twoja ex była boginią seksu, nie proponuj swojej żonie zaproszenia jej do seksualnego trójkąta.

Jak przygotować się do seksu w trójkącie?

Przede wszystkim nie należy się spieszyć. Warto najpierw poznać nową osobę, umówić się z nią na niezobowiązujące, luźne spotkanie. Dzięki temu poznacie się lepiej, zniknie skrępowanie, dowiecie się także, kto ma jakie potrzeby.

Jak rozpoznać, że jesteśmy gotowi na trójkąt?

Aby się o tym przekonać, musisz się dobrze zastanowić nad tym, czy potraficie otwarcie i swobodnie rozmawiać o różnych fantazjach. Jeśli tak, możesz zaproponować swojej ukochanej nową przygodę.

Comments to: Jak namówić żonę na trójkąt?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *