Związki przechodzą wiele trudności, w życie w relacji z drugą połową nie zawsze jest usłane różami nawet w wieloletnim małżeństwie. Jednym z powszechnych problemów w małżeństwie jest zdrada. Chcesz poznać odpowiedź na pytanie: czy mąż mnie zdradza?

Czy mąż mnie zdradza
Czy mąż mnie zdradza / pexels.com / Pixabay

Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas tekstem. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć Ci, czy Twoje małżeństwo jest szczęśliwe, ale możemy wskazać pewne symptomy zdrady. Powodzenia!

Czy mąż mnie zdradza?

Przede wszystkim musisz mieć na uwadze, że nie ma uniwersalnego katalogu wskazówek, który pozwoli Ci na odpowiedź na pytanie „jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza„. Na podstawie literatury dotyczącej relacji międzyludzkich, badań społecznych czy informacji z forów internetowych można jednak wyszczególnić typie objawy. Zostały one przedstawione poniżej:

  • rozmowa ze znajomymi męża,
  • aktywność na portalach randkowych,
  • skorzystanie z usług detektywa.

Na co powinnaś zwrócić uwagę, jeśli zastanawiasz się nad tym, jak sprawdzić, czy mąż Cię zdradza?

Rozmowa ze znajomymi męża

Jednym z najbardziej typowych objawów jest rozkojarzenie. Twój małżonek wydaje się odbiegać myślami i nie słucha tego, co do niego mówisz? Czy Twój mąż ignoruje Twoje wypowiedzi i zapomina o prośbach, jakie mu założyłaś? Taki stan rzeczy należy potraktować jako sygnał ostrzegawczy. Oczywiście, opisana sytuacji nie oznacza jeszcze, że mamy na sto procent do czynienia ze zdradą. Równie dobrze może okazać się, że małżonek jest po prostu przemęczony, zestresowany swoją pracą. To jeszcze nie wszystko, ponieważ rozkojarzenie może być również oznaką znacznie poważniejszych problemów, w tym na przykład depresji lub innych poważnych chorób.

Jeśli jednak nic nie wskazuje na chorobę etc., a mąż staje się apatyczny jedynie w Twojej obecności, powinno to stanowić poważny powód do niepokoju. W takiej sytuacji warto porozmawiać z jego znajomymi itp. Dzięki temu można upewnić się, jakie jest zachowanie męża w relacjach z innymi ludźmi. Takie działanie może dać pełen obraz sytuacji.

Jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza? Odpowiedź jest prosta: sprawdź portale randkowe!

Skutecznym sposobem na to, jak sprawdzić, czy mąż Cię zdradza, jest przejrzenie lokalnych portali randkowych. Dzięki temu możesz szybko sprawdzić, czy Twój mąż podjął już aktywne działania, by znaleźć nową partnerkę… lub przygodę na jedną noc.

Jak sprawdzić czy mąż cię zdradza
Jak sprawdzić czy mąż cię zdradza / pexels.com / manu mangalassery

Co się stanie, jeżeli znajdziesz profil swojego męża na portalu randkowym? Po pierwsze, musisz pamiętać o najważniejszym: nie wszczynaj kłótni, jeśli nie jesteś przygotowana! Zamiast tego… również załóż konto na tym samym portalu. Ustaw sobie np. pseudonim zamiast imienia i nazwiska oraz nie dodawaj swojego zdjęcia profilowego. Dzięki temu możesz napisać do męża, a on będzie świadomy, że wciąż pisze z obcą osobą. Będziesz mogła wówczas przekonać się o jego prawdziwych intencjach.

Takie działanie jest zalecane z kilku powodów. Po pierwsze, zyskasz dzięki temu cenne argumenty i dowody na chęć zdrady (korespondencja). Po drugie, możesz także przekonać się, że mąż wcale nie szuka okazji do zdrady. Być może jest on znudzony prozą codziennego życia i szuka po prostu anonimowej osoby, z którą mógłby popisać przez pewien czas?

Skorzystanie z usług detektywa

Skorzystanie z usług profesjonalnego detektywa powinno być absolutnie ostatecznym działaniem. Jest to bowiem dowód na to, że między Tobą i Twoim małżonkiem nie ma już zaufania. Nawet jeśli okaże się, że mąż Cię nie zdradza, fakt kontroli z użyciem agencji detektywistycznej pokazuje, że w Waszym związku kontrola odgrywa większą rolę, niż zaufanie.

Jednocześnie, rozwiązanie to jest jednym z najbardziej skutecznych. Daje ono największe szanse na sprawdzenie tego, co tak naprawdę robi mąż, kiedy po raz kolejny mówi, że wróci później z pracy lub trzeci raz w miesiącu musiał pojechać do mechanika. Jednocześnie, z pomocą detektywa można zdobyć rzeczowe dowody (w tym na przykład zdjęcia), które będą stanowić cenny materiał podczas postępowania rozwodowego.

Podsumowanie

W tekście zostały przedstawione typowe symptomy zdrady oraz sposoby na sprawdzenie wierności małżonka. Pozwolą one na przekonanie się, w jakim stanie jest Twoje małżeństwo. Z drugiej strony jednak trzeba pamiętać o znanym przysłowiu „lepiej zapobiegać niż leczyć”, ponieważ odnosi się ono nie tylko do medycyny. Być może Ty także w pewien sposób przyczyniłaś się do kryzysu w małżeństwie?

Zastanów się poważnie, jakie działania możesz podjąć, by zapobiec rozpadowi związku. Czasem okazuje się również, że powodem powtarzających się podejrzeń zdrady jest po prostu chorobliwa zazdrość. Taki stan rzeczy oznacza, że jeżeli w związku pojawiły się podejrzenia o zdradę, to obydwie strony powinny poważnie zrewidować swoje zachowanie.

Last but not least, decydując się na sprawdzenie wierności partnera, trzeba być przygotowanym na to, co zrobimy, jeśli faktycznie wykryjemy zdradę. Wszczęcie postępowania rozwodowego powinno być traktowane jako krok ostateczny. Zamiast tego warto spróbować terapii małżeńskiej oraz szczerej, oczyszczającej rozmowy. Być może wasz związek potrzebuje po prostu odprężenia?

Comments to: Jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *