Udane życie seksualne jest jedną z częścią dobrego związku. Oczywiście, z wiekiem pożądanie przemija i zostaje prawdziwa miłość, jednak należy robić wiele, aby też dopasować się pod kątem preferencji seksualnych. Zaznaczamy jednak z góry, że jest to tylko część związku i opieranie na niej miłości zawsze będzie skazane na niepowodzenie. Częstym pytaniem, które dotyczy szczególnie natury męskiej jest to, czy rozmiar penisa ma znaczenie? To drażliwy temat, natomiast nie ma dla nas tematów tabu i postanowiliśmy odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Czy rozmiar członka ma znaczenie
Czy rozmiar członka ma znaczenie / pexels.com / Deon Black

Nie wolno polegać tylko i wyłącznie na rozmiarze

Nie będziemy ukrywać, że większy penis znacznie ułatwia relacje damsko-męskie. Jest to jednak temat dość złożony, ponieważ kwestia tego, czy wielkość penisa ma znaczenie należy rozpatrywać z kilku perspektyw. Panowie lubią przechwalać się między sobą o podbojach erotycznych, a panie z kolei nierzadko głośno plotkują o idealnych wymiarach męskiego członka. Zależność jest dość prosta – czym dłuższy członek, tym można osiągnąć większe spełnienie. Nie można jednak zapominać o tym, że jest kwestia genetyki i mężczyzna nie ma na to wpływu. Jedni rodzą się z dłuższymi członkami, inni z mniejszymi.

Zasadnym wydaje się pytanie, czy jest to kluczowa kwestia? Nie do końca, ponieważ w stosunkach z kobietami liczy się czułość, umiejętne podejście do kobiet, rozpoznanie ich potrzeb. Może się więc okazać, że to, czy rozmiar penisa ma znaczenie, nie będzie takie istotne. Panowie z pewnością nie powinni się przechwalać swoimi wymiarami (nawet gdy jest duży). Niektórzy panowie w internecie piszą o tym wprost, natomiast chcąc znaleźć wartościową osobę, warto wchodzić na dobre portale randkowe, by wybrać najlepszy z portali randkowych. Polskie powiedzenia niosą za sobą wiele mądrości i jedno z nich mówi mądrze „krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje”. Gdybyśmy więc mieli dać radę mężczyznom, w pierwszej kolejności powiedzielibyśmy, że koniecznie trzeba popracować nad techniką, rozpoznaniem kobiecej psychiki, aby umieć ją zaspokoić.

Nie można zapomnieć też o tym, że warto zwrócić uwagę na kobiece potrzeby. Może przecież się okazać, że kobiety nie do końca na to zwracają uwagę. Trudno wyobrazić sobie świat złożony z kobiet, w którym każda myśli o tym, ile to centymetrów w spodniach ma jej mężczyzna. Zdecydowanie jest to błędne myślenie. Kobiety zwracają uwagę na takie cechy jak:

  • pewność siebie
  • inteligencja
  • poczucie humoru
  • odpowiedzialność
  • rozsądek
  • czułość

Jest to grupa cech, które wartościowy mężczyzna jak najbardziej musi posiadać. Jednakże nie będziemy deprecjonować długości członka. Gdybyśmy mieli zapytać pewną grupę kobiet czy rozmiar ma znaczenie, z pewnością pojawiłyby się odpowiedzi twierdzące. Nie ma w tym nic złego, bo przecież każdy chce przeżywać wrażenia łóżkowe w jak najlepszy sposób. Analogicznie można przenieść to na męski grunt, ponieważ panowie z reguły wolą większy biust od mniejszego. Reasumując, jest to ważna kwestia, ale zdecydowanie nie najważniejsza i nie powinna mieć żadnego wpływu na wybór życiowego partnera.

Czy rozmiar ma znaczenie
Czy rozmiar ma znaczenie / pexels.com / Dainis Graveris

Wydłużanie penisa – czy jest to możliwe?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mały penis może być powodem do tego, żeby wpaść w kompleksy. Żyjemy w czasach, w których seksualność jest na dość istotnym poziomie i niestety, opieranie związku na uciechach łóżkowych daje wymierne, długoterminowe efekty. Bo to, czy wielkość penisa ma znaczenie jest kwestią wtórną. Nie zmienia to jednak faktu, że medycyna idzie do przodu i zna antidotum na takie kłopoty. Może być to zatem wybawienie dla tych mężczyzn, którzy nie czują się komfortowo ze swoim niewielkim przyrodzeniem. Istotną kwestią jest to, czy kobiety rzeczywiście będą chciały takich facetów, którzy mają kompleksy z tego tytułu. Często pojawiają się pytania dotyczące tego, gdzie i jak znaleźć chłopaka z dużym penisem? Trudno jest na nie jednoznacznie odpowiedzieć, ale warto szukać wszędzie.

Ćwiczenia fizyczne

Istnieją też sprytne tricki, które sprawiają, że penis staje się większy. Są specjalne ćwiczenia na rozciągania penisa polegające na wstrząsaniu, rozciągania oraz uciskania. Praktyka pokazuje, że takie ćwiczenia jak najbardziej przynoszą skutek. Warto się tym tematem dokładniej zainteresować, ponieważ jest wiele porad dostępnych w internecie, chociaż należy korzystać tylko z tych, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. 

Zabieg chirurgiczny

Ćwiczenia to nie jedyna metoda pozwalająca na powiększenie penisa. Kolejną z nich jest zabieg chirurgiczny. Jest on bezpieczny, chociaż sporą wadą jest wydatek, który do małych nie należy. Szacuje się, że koszt takiego zabiegu waha się od 4000 do 8000 zł. Nie jest to jednak bolesny zabieg, natomiast musi być poprzedzony konsultacją medyczną. Sam powrót do aktywności fizycznej przychodzi naprawdę bardzo szybko.

Preparaty

Ostatnim sposobem na wydłużenie penisa są preparaty. Są to różnego rodzaju żele czy tabletki. Zaznaczamy jednak, że należy z nich korzystać rozsądnie, aby nie popaść w pewną paranoję i stosować więcej, niż jest to zalecane na opakowaniu. Trzeba dokładnie trzymać się zaleceń producentów, a nawet wcześniej warto zapoznać się ze zdaniem lekarza, czy dany produkt jest dla nas bezpieczny. Nie brakuje w Internecie też produktów, które są bublem i zapłacenie za nich jakichkolwiek pieniędzy będzie kiepską inwestycją.

Tak więc możliwości powiększenia penisa jest całkiem sporo i każdy z nich może wybrać odpowiednią dla siebie. Warto również pod rozwagę wziąć kwestie bezpieczeństwa oraz finansów.

Czy jest możliwość powiększenia penisa?

Tak, najbardziej. Jest kilka sposobów. Jedne z nich opierają się na zwykłych ćwiczeniach, które rzeczywiście przynoszą efekty i dzięki temu nie trzeba wydawać pieniędzy. Istnieją również medyczne możliwości w postaci zabiegu bądź stosowania różnego rodzaju preparatów.

Czy warto powiększać członka?

To bardzo drażliwa kwestia. Z góry jednak zaznaczamy, że nie to jest najważniejsze w życiu, ponieważ liczy się też łóżkowa technika, odpowiednie podejście do kobiety. Może się jednak okazać, że po konsultacjach ze swoją kobietą dojdziecie do wniosku, że warto spróbować „powalczyć” o większego penisa.

Ile kosztuje powiększenie penisa?

Ćwiczenia są oczywiście darmowe, chociaż wymagają czasu, chęci aktywności i wytrwałości. Chirurgiczne powiększenie penisa to koszt od 4000 do 8000 zł. Preparaty na powiększenie penisa są dostępne w różnych cenach, natomiast nie są one tanie.

Co zrobić, jeżeli nie można powiększyć penisa?

Nie przejmować się tym. Częściej są to męskie urojenia i chęć zaspokojenia własnego ego aniżeli spełnianie kobiecych potrzeb. Można przecież zaakceptować siebie takiego, jakimi jesteśmy. Nie długość członka świadczy o męskości.

Comments to: Czy rozmiar ma znaczenie? O rozmiarze penisa słów kilka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *