Udane relacje z kobietą to marzenie wielu mężczyzn. Zdecydowana większość z nas pragnie mieć u swego boku piękną, atrakcyjną i mądrą kobietę. Niekiedy jednak zdobycie wymarzonej sympatii idzie nam bardzo opornie, a wiele prób kończy się fiaskiem. Pomimo usilnych starań wciąż nie możesz zdobyć serca dziewczyn, które przypadły Ci do gustu?

Na co lecą kobiety
Na co lecą kobiety / unsplash.com / Clay Banks

Jeśli tak, warto poznać odpowiedź na pytanie: Na co lecą dziewczyny? Jaki typ mężczyzn je pociąga oraz jakie zachowania z całą pewnością będą miłym akcentem, które zwiększają nasze szanse na owocną znajomość?. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Na jakich facetów lecą dziewczyny?

Pomimo tego, że większość mężczyzn uważa, że ich wygląd odgrywa pierwszoplanowe znacznie, dla zdecydowanej większości kobiet to charakter i zachowanie odgrywa pierwszoplanową rolę. Kandydat o wyglądzie prawdziwego modela, który okaże się osobnikiem o specyficznym, nieodpowiadającym kobiecie sposobie bycia, z całą pewnością nie będzie miał zbyt wielu szans.

Doskonale widać to na portalach randkowych. To miejsca, gdzie na pierwszy plan wysuwa się charakter osób, wspólne zainteresowania, ulubiona muzyka, jedzenie czy styl życia. Wygląd jest kwestią drugorzędną- ocenioną na podstawie paru zdjęć.

Na co lecą kobiety? Poznaj kilka sprawdzonych trików

Podchodząc do sprawy niezwykle lakonicznie, kwiaty i czekoladki to dwa atrybuty, które spowodują, że nasza wymarzona dziewczyna będzie chciała być naszą partnerką, drugą połówką czy żoną. Jak jednak łatwo się domyślić, praktyka okazuje się być o wiele bardziej skomplikowana. Na jakich facetów lecą dziewczyny? Dlaczego niektórzy cieszą się ogromnym powodzeniem, a innym zdobycie dziewczyny idzie opornie? 

Z całą pewnością pierwszy kontakt, który pozwala na stworzenie pierwszego wrażenia, obrazu o danej osobie, jest niezwykle istotny w całym procesie podrywania. To, co kobiety cenią najbardziej u każdego mężczyzny to szczerość. Odgrywanie bogatego dżentelmena z beztroskim życiem pełnym przygód, podróży i wolnego czasu, jest obrazem krótkotrwałym, jeśli nie jest sytuacją prawdziwą. Na co lecą dziewczyny? Na bezwarunkową prawdomówność. Nawet jeśli pewne sprawy są trudne i wydawać by się mogło, że postawią nas w złym świetle, nasza otwartość, prostolinijność, z całą pewnością staną się w oczach naszej wybranki ogromnym atutem.

Na jakich facetów lecą dziewczyny
Na jakich facetów lecą dziewczyny / unsplash.com / Vinicius Wiesehofer

Oprócz tego, że w dzisiejszych czasach kobiety szukają mężczyzn otwartych, twardo stąpających po ziemi, każda kobieta, nawet ta, która wydaje się samowystarczalna, surowa i niezwykle konkretna, potrzebuje czułości i męskiego ramienia, które będzie dla niej podporą w troskach dnia codziennego. Na jakich facetów lecą kobiety? Przede wszystkim na takich mężczyzn, którzy okazują im delikatność w drobnych gestach. Dla wielu kobiet delikatne pocałunki w rękę w kinie, przytulenie w parku czy złapanie za rękę podczas wyjścia ze znajomymi, jest ogromną oznaką miłości, oddania i partnerstwa. Nic więc dziwnego, że właściwa wiedza o skutecznym podrywie stanowi dla każdego mężczyzny nieocenioną pomoc. 

Dystans i inicjatywa- sztuka skutecznego podrywu 

Wielu mężczyzn, zwłaszcza na samym początku znajomości, niezwykle intensywnie zabiega o swoją wybrankę. Tymczasem recepta na udany podryw ma zaskakująco odmienny „skład”. Na co lecą dziewczyny? Jeśli już pierwszy filtr pozwolił nam na „złapanie przyjęty na haczyk” to doskonały moment, by delikatnie się zdystansować. Takie działanie daje tzw. chwilę oddechu, która to sprzyja przemyśleniom, jak również docenieniu drugiej osoby, a właściwie jej braku. Gdy z różowych oparów flirtu, zauroczenia, po wielu spędzonych momentach razem, chwilowo powracamy do etapu sprzed poznania, ze zwielokrotnioną siłą kobieta docenia powstałą relację i stojącego za nim mężczyznę.

Po delikatnym zdystansowaniu nadchodzi czas na kolejny etap- silną inicjatywę. To moment, w którym naszej wybrance serca powinniśmy sprawić niespodziankę, zaskoczenie. Zaproszenie na randkę, romantyczny wyjazd czy niezwykle jednoznaczne wyrażenie swoich uczuć i emocji, będzie doskonałym posunięciem, które skradnie serce wielu kobiet.

Czego unikać podczas podrywu?

Chcąc zdobyć serce swojej wybranki, z całą pewnością należy powstrzymać się od utartych tekstów, które uważane są nie za romantyczne, a wreszcie śmieszne, np. „Jesteś najjaśniejszą z gwiazd, która spadła mi z nieba”.

Jak zachowywać się chcąc zdobyć uznanie w oczach wybranki?

Na co lecą dziewczyny? Z całą pewnością na naturalność. Chcąc z sukcesem poderwać kobietę, musimy być naturalni. Nie warto przybierać wymuszonych postaw i zachowań – prędzej czy później nasze „prawdziwe ja” ujrzy światło dzienne.

Gdzie szukać miłości?

Każdy z nas chce czuć się kochany. By zwiększyć szanse na znalezienie miłości i szczęścia, warto korzystać z dostępnych portali randkowych, gdzie znaleźć możemy wiele osób o podobnych oczekiwaniach.

Jak zwiększyć swoje szanse na skuteczny podryw?

Chcesz wiedzieć, na co lecą kobiety? Posłuchaj swojej wewnętrznej intuicji. Kiedy napotkasz damę Twojego serca, która jest Ci przeznaczona, z pewnością sam będziesz wiedział, co robić.

Comments to: Na co lecą dziewczyny? Zobacz co je pociąga w facetach

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *