Szukanie miłości w sieci staje się coraz bardziej popularne. Znacznie więcej osób korzysta z tego sposobu, niż kiedyś. Z pozoru, może wydawać się to naprawdę proste, jednak czy na pewno tak jest? Jak zagadać do dziewczyny na fb, tak by się nie spłoszyła i odpowiedziała na Twoją wiadomość?

Media społecznościowe, dają wiele możliwości, są także używane do szukania miłości. Pisząc do siebie wiadomości możemy się o sobie wiele dowiedzieć, rozpocząć znajomość. Jednak, jeśli chcesz wiedzieć jak znaleźć dziewczynę, to poznaj kilka prostych zasad randkowania przez messengera. 

Po pierwsze — jak zagadać do dziewczyny na fb przykłady

Jeśli znasz dziewczynę, z którą piszesz, wielokrotnie rozmawialiście w przeszłości to napisz wprost co masz na myśli. Choć może się wydawać, że kobiety są skomplikowane, to tak naprawdę wcale tak nie jest. Brak odwagi może zniechęcać kobiety. Dlatego jeśli chcesz się z nią umówić, to od razu to napisz. 

Jak zagadać do dziewczyny na FB
Jak zagadać do dziewczyny na FB / unsplash.com / Asterfolio

Natomiast, jeśli jest to wasza pierwsza rozmowa, to najpierw wybadaj teren, zapytaj się co słychać, co robi, jak się czuje. Dopiero gdy złapiecie kontakt, zobaczysz że rozmowa dobrze się klei, spróbuj zaprosić ją na randkę. Jeżeli się nie znacie i od razu zaproponujesz spotkanie, to najpewniej spotkasz się z odmową. 

Jeśli jesteś dopiero w trakcie poszukiwaniu partnerki do rozmowy to dobre portale randkowe mogą okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. 

Po drugie — nie bądź niepewny, czyli jak zagadać do dziewczyny na fb

Musisz mieć plan, kobiety nie lubią niepewności, a tym bardziej nie lubią same planować sobie randek, na które ktoś je zaprosił. Dlatego jeśli zagadujesz do dziewczyny na fb, zapraszasz ją na randkę, to od razu umówcie się na dogodny termin i już na tym etapie powinieneś wiedzieć gdzie ją zaprosić. Jeśli chcesz ją zaskoczyć, możesz po prostu powiedzieć, że masz pewien pomysł i zabrać ją w wymyślone miejsce.

Po trzecie nie poddawaj się i nie naciskaj — jak zagadać do dziewczyny na messengerze

Jeśli dziewczyna, do której napisałeś po raz kolejny Ci nie odpisuje, odwołuje spotkania lub udaje, że nie widziała Twoich wiadomości – odpuść. To znak, że na ten moment nie jest zainteresowana. Jeśli to zaakceptujesz wykażesz się niesamowitą dojrzałością, a kobiety to doceniają.

Jak zagadać do dziewczyny na messengerze
Jak zagadać do dziewczyny na messengerze / unsplash.com / Priscilla Du Preez

Dlatego nigdy nie pal za sobą mostów, do ostatniej chwili pozostań szarmancki. Najgorsze co możesz zrobić, to zasypywać ją wiadomościami, prosić o wyjaśnienia i wyrażać swoje niezadowolenie. 

Po czwarte pokonaj strach — jak zagadać do dziewczyny na messengerze

Nie bój się, zagadanie do dziewczyny, jeśli nie zrobisz tego w sposób napastliwy, nie skończy się źle. Ludzie dobierają się w pary, taka już jest reguła ewolucji, dlatego każdy z nas szuka dla siebie odpowiedniej osoby. Jednak nie da się znaleźć drugiej połówki jeśli jesteśmy blokowani przez strach. Dlatego, nawet jeżeli się boisz, to napisz, zagadaj, nawiąż konwersację. Będziesz wtedy o ten jeden krok do przodu. Jeśli okaże się dla Ciebie nieodpowiednia, to trudno, ważne jest to żebyś próbował.

Co zrobić gdy dziewczyna mi nie odpisuje?

Jeśli dziewczyna do której napisałeś Ci nie odpisuje, to może świadczyć o tym, że nie jest zainteresowana. Jeśli napisałeś więcej niż dwie wiadomości i nadal nic, to odpuść. Natomiast jeśli znasz ją w świecie poza fb, to warto zagadać w życiu poza wirtualnym. Niektóre dziewczyny nie lubią być zaczepiane przez media społecznościowe, często przez strach. Dlatego jeśli masz taką okazję, to zagadanie w prawdziwym świecie może sprawić, że zaplusujesz.

Co jeśli zagadam do dziewczyny przez fb, a ona mnie odrzuci?

Jeśli zagadałeś i zaproponowałeś randkę, a ona się nie zgodziła to zaakceptuj to i daj jej wyraźnie do zrozumienia, że jak najbardziej to szanujesz. Jeśli masz odwagę, możesz dodać, że jest ci przykro, ale najważniejsze, to żeby ona poczuła że nie wymagałeś od niej tego, by się na cokolwiek zgadzała. Tak rozwiązana sytuacja może się zakończyć happy endem, bo być może w przyszłości poleci Ciebie swojej koleżance?

Gdzie mogę zaprosić dziewczynę na randkę?

Przed zaproszeniem kobiety na randkę dobrze ją poznaj. Zapytaj o jej zainteresowania, o to jak lubi spędzać czas wolny. Wymarzona randka każdej dziewczyny, to taka która jest dowodem na to, że chłopak jej słucha. Dlatego jeśli wspomniała, że lubi chodzić do teatru – zabierz ją do teatru.

Czego na pewno nie robić zagadując do dziewczyny przez messengera?

Nie rób niczego, co może ją wystraszyć. Nie wysyłaj zdjęć, które są niestosowne, jeśli o nie nie prosiła. Bądź życzliwy, szanuj ją i jej granice. Nie bądź niemiły, a tym bardziej agresywny. Nie wyśmiewaj tego co do Ciebie mówi i nie traktuj jej infantylnie. Jeśli zagadujesz do dziewczyny po raz pierwszy, nie znasz jej w realnym świecie, nigdy jej nie widziałeś to nie zaczynaj od zaproponowania spotkania. Najpierw wybadaj grunt, złapcie wspólny kontakt.
Jak widzisz zagadanie do dziewczyny na FB wcale nie musi być trudne. Jeśli zastosujesz się do tych kilku zasad z pewnością uda Ci się umówić z nią na spotkanie. Pamiętaj, by być życzliwym i pewnym siebie.

Comments to: Jak zagadać do dziewczyny na FB? Wyjaśniamy w jaki sposób rozpocząć podryw na messengerze!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *