Relacje damsko-męskie dodają pikanterii szarej codzienności i musisz przyznać, że poznanie atrakcyjnej kobiety pozwala Ci nabrać wiatru w żagle. Jeżeli w Twoim życiu przypadkiem pojawia się osoba, którą chcesz poznać bliżej lub świadomie rozglądasz się za nową znajomością w sieci, wcześniej czy później przyjdzie moment idealny na pierwsze spotkanie.

Jak zaprosić dziewczynę na pierwsze spotkanie
Jak zaprosić dziewczynę na pierwsze spotkanie / unsplash.com / tabitha turner

Zaproszenie na randkę dziewczyny, która wpadła Ci w oko może nie być łatwe, bo gdy Ci zależy zaczynasz poważnie zastanawiać się nad każdym gestem, słowem i chcesz, żeby Twoje zachowania wypadły jak najlepiej. Dowiedz się, jak zaprosić dziewczynę na randkę by ryzyko odmowy zminimalizować, a czas pierwszego, wspólnego spotkania na długo pozostał w pamięci i pozostawił niedosyt przed kolejnymi.

Jak zaprosić dziewczynę na pierwsze spotkanie-bądź bezpośredni i romantyczny

Zastanawiasz się, jak zachować się wobec nowo poznanej dziewczyny, by zainteresować ją spotkaniem w cztery oczy? Może to być nowa koleżanka, która dołączyła do Twojej paczki i chcesz pobyć z nią sam, albo koleżanka, zatrudniona w Twoim dziale? Wyjechałeś na weekend ze znajomymi i pojawiła się ona? Nieważne w jakiej sytuacji się poznaliście, ważne byś działał i nie zastanawiał się długo, aż ktoś inny Cię uprzedzi.

Nie odkrywaj wszystkich kart mówiąc, że Ci się podoba, ale bezpośrednio zaproś ją na spotkanie. Nie przez sms lub wiadomość w komunikatorze ale twarzą w twarz. Kobiety w dobie dzisiejszego pędu życia i wszechobecnej presji podążania za trendami w każdej dziedzinie cenią naturalność, szczerość, romantyzm. Podaruj jej kwiaty. Zastanawiasz się, jakie kwiaty na pierwszą randkę? Wybierz kwiaty sezonowe i neutralne kolory. Nie przytłaczaj kobiety olbrzymim bukietem, zamiast niego podaruj jeden kwiat. 

Gdzie zaplanować pierwszą randkę? 

Jak zaprosić dziewczynę na randkę to jedno z pytań, na które udzielamy Ci odpowiedzi, ale pomyśl również o kwestii miejsca na pierwsze spotkanie. Możesz wybrać jedno z miejsc, które od lat sprawdzają się jako baza na randki. Mówimy o restauracji, kinie, kawiarni, kręgielni, wystawie w muzeum lub pubie. Te miejsca są idealne na pierwsze spotkanie, zapewniając Wam nieskrępowaną atmosferę, a zarazem możliwość rozmowy we dwoje i poznania się lepiej. Jeśli poszukujesz niestandardowej opcji, zajrzyj poniżej i dowiedz się jak zaprosić dziewczynę na pierwsze spotkanie w kreatywny sposób.

Jak zaprosić dziewczynę na spotkanie by nie odmówiła? Bądź kreatywny

Jak zaprosić dziewczynę na spotkanie we dwoje, by poczuła się wyjątkowa? Jeśli wyjątkowo Ci zależy, ale nie chcesz jej tego pokazać, wysil się na kreatywność. Dzięki niej udowodnisz wybrance, że spotkanie z Tobą to świetny sposób na spędzenie czasu. Jeśli coś o niej wiesz, wykorzystaj tę wiedzę i zaproś ją na randkę w miejsce, które jej się spodoba. Niech będzie związane z jej zainteresowaniami. Jeśli lubi zwierzęta, zorganizuj wycieczkę do zoo. Wybierz sposób, który ją zaskoczy.

Jak zaprosić dziewczynę na spotkanie
Jak zaprosić dziewczynę na spotkanie / unsplash.com / Vitor Monthay

Weź pod uwagę bieżące wydarzenia, możesz zaprosić ją na koncert lub do kina plenerowego. Może być to też zjazd food trucków, interesujące wydarzenie sportowe, wspólna wycieczka rowerowa lub zakupy. Wykaż się kreatywnością, proponując randkę w miejscu, które ją zainteresuje. 

Jak umówić się na pierwszą randkę? Sprawdzone sposoby

Skoro wiesz już, dokąd zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę, sprawdź w jaki sposób to zaproponować. Masz okazję porozmawiać z nią osobiście? Podejdź i niezobowiązująco zaproś ją na spotkanie. Tak po prostu. Powiedz jej, że chciałbyś ją lepiej poznać i wspólne wyjście będzie dobrą okazją. Jeśli ona też zwróciła na Ciebie uwagę, z pewnością nie odmówi.

Termin nie odpowiada? wspólnie ustalcie dobry czas. Korzystasz z narzędzi online? Portale randkowe dla singli to świetny sposób na poznanie bratniej duszy. Musisz wyróżnić się wśród konkurentów i zaskoczyć ją szczerością, bezpośredniością, doskonałym zrozumieniem i wspólnymi zainteresowaniami. Powodzenia!

Jakich kwiatów nie kupować na pierwszą randkę?

Na pierwszą randkę nie kupuj czerwonych róż-to wiele znaczy. Zrezygnuj też z okazałych bukietów i chryzantem, które kojarzą się ze Świętem zmarłych.

Czy na pierwszą randkę mogę umówić się w domu?

Na pierwsze spotkanie lepiej umówić się w miejscu publicznym. Tam, gdzie możecie porozmawiać sami, ale wokół są inni ludzie. To nie przytłoczy dziewczyny i da jej poczucie bezpieczeństwa.

Na co zaprosić dziewczynę do kina?

Pierwsza randka i w kinie i nie do kończą znasz jej gust? Nie musisz wybierać komedii romantycznej. Zaproś ją na premierę, którą każdy powinien zobaczyć, film o którym się mówi lub komedię.

Do jakiej restauracji na pierwszą randkę?

Jeśli znasz jej gust w zakresie kuchni, spraw jej przyjemność zaproszeniem do ulubionej restauracji lub miejsca, w którym serwują kuchnię, którą lubi. Jeśli nie znasz jeszcze jej kulinarnych preferencji, restauracja z daniami kuchni regionalnej lub klasyczna będą doskonałym wyborem. Znasz osobę, która nie lubi kuchni włoskiej? Dziewczyna raczej nie jest w tym względzie wyjątkiem. Kuchnia włoska odpowiada wszystkim i bezpiecznie możesz się w niej umówić.

Comments to: Jak zaprosić dziewczynę na randkę? Zobacz nasze sposoby

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *